نرم افزار تمرین و آموزش شطرنج با روش گام به گام و منظم Shredder chesstutor 3

نرم افزار تمرین و آموزش شطرنج با روش گام به گام و منظم Shredder chesstutor 3

نرم افزارآموزش و تمرین شطرنج جلد 3

آموزش گام به گام شطرنج به کوذکان و افراد مبتدی

همراه با سریال نامبر 

محصول Shredder

بروزرسانی جدید

 

مناسب برای مربیان , مدارس شطرنج و بازیکنان مبتدی

جزو بهترین نرم افزار های تمرین و آموزش شطرنج در سطح مقدماتی -متوسطه

این نرم افزارشطرنج  به یاد گیری سریع  کودکان  شطرنجباز کمک زیادی میکند همانند یک مربی  عمل میکند

اول آموزش گام به گام  و بعد تمرین 

مورد تایید سایت معتبر شظرنج رستمی

جزو بهترین نرم افزار های تمرین و آموزش شطرنج در جهان

سطح  جلد 3 : متوسطه تا  پیشرفته

 

این نرم افزار به یاد گیری سریع شطرنجبازان  کمک زیادی میکند همانند یک مربی خصوصی عمل میکند

با آزمون ها و تمرینهای مختلف و آموزش متناسب و پایه به پایه و برنامه ریزی شده بسرعت در شطرنج پیشرفت کنید.(آموزش ها بهتر از با کمک مربی تدریس شود)

نرم افزار آموزشی chess tutor محصول آموزشی است که بر مبنای روش گام به گام بوسیله Brunia/van تهیه شده است . این روش ، یک روش موفقی است که مربی بوسیله آن میتواند با یک روش سیستماتیک و منظم به آموزش افراد کمک کند. این روش بوسیله خیلی از مدارس و باشگاههای شطرنج سراسر جهان با موفقیت بکار گرفته شده است.

chess tutor در 3 مرحله و 3 نرم افزار به علاقمندان کمک میکند تا با روشی ایده آل به یادگیری سطوح مقدماتی تا متوسطه بپردازند. هر مرحله شامل درس های مقدماتی و درسهای پیشرفته است. در هر مرحله شامل تعدادی تمرین است که هنر آموزبایستی با توجه به  درسهای گفته شده آنها را حل نماید. . هر مرحله  شامل تعداد زیادی بازی شطرنجی است که باعث یادگیری بهتر درسها میباشد.قیمت هر مرحله در سایت اصلی 20 یورو میباشد که ما با قیمتی ناچیز آنرا برای علاقمندان تهیه نموده ایم.تمامی مجموعه دارای شماره سریال میباشد.

 


 

Chess Tutor Step 3

 Price:EUR 19.95

The Chess Tutor is a Windows program for the learning of chess, based on the internationally successful Stappenmethode by Brunia/van Wijgerden.

In the third step you will learn the basics about openings and fundamental endgames, followed by an introduction to planning and further work on tactics. Step 3 contains 23 lessons, 2150 exercises and 93 games.

The Chess Tutor runs on all computers with Windows XP, Windows Vista, Windows 7 or Windows 8 and10 is suitable for children from 8 years and all adults.
Languages: English, German and Dutch

پوشه کرک را در محل نصب جایگزین کنید بعد سریال نامبر را وارد کنید

دانلود

پیشگوی اعظم

من از دوران نوجوانی رویایی داشتم! رویای تاسیس یک مکان برای به اشتراک گذاشتن ایده ها و نظرات خودم و همچنین جایی برای دانشجویان و دانش آموزان عزیز که بتوانند تمامی مقالات و جزوات مورد نیاز خودرا از طریق یک سایت مرجع تامین کنند.اکنون،این رویا،godofdoc (خدای داکیومنت) نام دارد D:a

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *