نابود کردن سیسیلی: بازی برای یک پیروزی با Steamrolling the Sicilian: Play for a Win with 5.f3

نابود کردن سیسیلی: بازی برای یک پیروزی با Steamrolling the Sicilian: Play for a Win with 5.f3

Steamrolling the Sicilian

Play for a Win with 5.f3

by Sergey Kasparov

نابود کردن سیسیلی: بازی برای یک پیروزی با 5.f3

توسط سرگئی کاسپاروف

فرمت: pdf

تعداد صفحات: 240

ناشر: (New In Chess (December 7, 2013

اورجینال با قابلیت کپی و چاپ

978-9056914356:ISBN

استاد بزرگ سرگئی کاسپاروف یک روش شگفت انگیز برای مبارزه با دفاع سیسیلی سیاه انتخاب کرده است. سفید از جناح راست شروع می کند و تعادل پوزیسیون حریف خود را بر هم می زند، ودرفاصله کوتاه با هموار کردن مسیر خود به پیروزی می رسد. این یک مجموعه کامل است و شامل بسیاری از ایده ها و بهبود در تئوری های شروع می باشد. استاد کاسپاروف می گویند این کتاب پر جنب و جوش، شخصی و بسیار آموزنده، و شامل نمونه ای ازتمرینات برای تست بازیکنان می باشد.

 

 

Experienced grandmaster Sergey Kasparov presents a surprising way to combat The Sicilian Defence, Black’s most popular choice against 1.e4. White unbalances the position of his opponent right from the start, gains space and prepares to steamroll his way to victory. This repertoire is complete and contains many new ideas and improvements on existing opening theory. Kasparov writes lively, personal and highly instructive prose, and includes many exercises to test the amateur reader.

دانلود

پیشگوی اعظم

من از دوران نوجوانی رویایی داشتم! رویای تاسیس یک مکان برای به اشتراک گذاشتن ایده ها و نظرات خودم و همچنین جایی برای دانشجویان و دانش آموزان عزیز که بتوانند تمامی مقالات و جزوات مورد نیاز خودرا از طریق یک سایت مرجع تامین کنند.اکنون،این رویا،godofdoc (خدای داکیومنت) نام دارد D:a

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *