موضوع و مقاله بیس رشته حسابداری، مالی 2021

موضوع و مقاله بیس رشته حسابداری، مالی 2021

موضوع فارسی:

رابطه بین حاکمیت شرکتی و عملکرد شرکت:  تأثیر حسابرسی داخلی و برنامه ریزی منابع سازمانی

موضوع انگلیسی:

The Relationship between Corporate Governance and Firm Performance: The Effect of Internal Audit and Enterprise Resource Planning (ERP)

هدف تحقیق حاضر بررسی رابطه حاکمیت شرکتی و عملکرد شرکت با بررسی تعدیلگری حسابرسی داخلی و برنامه ریزی منابع سازمانی می باشد. این یک موضوع حسابداری مدیریت می باشد. برای به دست آوردن متغیرهای تحقیق از پرسشنامه استفاده شده است. سوالات پرسشنامه در داخل مقاله بیس موجود است. مدل مفهومی در داخل مقاله به صورت واضح بیان شده است. تعاریف مفهومی و عملیاتی متغیرهای تحقیق به صورت واضح در داخل مقاله بیان شده است. به منظور پاسخ گویی به فرضیه های تحقیق می توان از جامعه آماری حسابرسان شرکت های بورسی استفاده کرد. به منظور پاسخ گویی به فرضیه های تحقیق از روش آزمون آماری تی استیودنت استفاده شده است. این یک موضوع خوب برای کارشناسی ارشد رشته حسابداری، حسابداری مدیریت می باشد. این یک مقاله بیس 2021 می باشد.

دانلود

پیشگوی اعظم

من از دوران نوجوانی رویایی داشتم! رویای تاسیس یک مکان برای به اشتراک گذاشتن ایده ها و نظرات خودم و همچنین جایی برای دانشجویان و دانش آموزان عزیز که بتوانند تمامی مقالات و جزوات مورد نیاز خودرا از طریق یک سایت مرجع تامین کنند.اکنون،این رویا،godofdoc (خدای داکیومنت) نام دارد D:a

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *