من تا هدف (من کی هستم)

من تا هدف (من کی هستم)

انسان را در قایقی در وسط یک اقیانوس فرض کنید که از تمام جهات به آن نیرو وارد می شود، آیا آن قایق از جای خود تکان خواهد خورد؟ قطعا نه!!! زمانی قایق در مسیر اصلی به حرکت درخواهد آمد که تمامی نیروها در یک جهت به آن وارد گردد. آدمی نیز اینچنین می باشد و تا زمانی که نیروهای خود را نشناخته و در یک مسیر قرار ندهد عمری درجا خواهد زد.

برای داشتن زندگی شاد و سالم چه از نظر روحی چه از نظر جسمی، اولین قدم شناخت توانایی های آشکار و نهان انسانی می باشد. توانایی هایی که بخاطر عدم شناخت آنها سال های سال در مسیر رسیدن به اهداف درجا زده و عمری به پایان رساندیم.

همه انسانها در ذات درونی خود بدنبال ثروت و شادی و آرامش هستند و سال های سال تلاش می کنند تا بتوانند با کسب این موارد به رضایت از زندگی دست پیدا کنند ولی از این مهم اطلاع ندارند که قبل از هر کاری اولین قدم شناخت توانایی های جسمی و روحی انسانیست. در این پادکست صوتی استاد عباسی این نیاز را بصورت بسیار علمی و دقیق خدمت شما دوستان و همراهان گرامی ارایه کرده است. شما می توانید در مدت زمان نود دقیقه اطلاعات کامل و جامعی در رابطه با خصوصیات انسانی که مانع موفقیت افراد می شوند، کسب کرده و با شناخت این توانایی ها سرعت خود در مسیر رسیدن به اهداف را تا صد برابر افزایش دهید.

 

قسمت هایی از این پادکست با موضوع برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه را اینجا دانلود نمایید 

 

آموزش های این پادکست شامل موارد زیر می باشد

 توانایی های جسمی

توانایی های ذهنی

قدرت احساس و کلام

ضمیرخود آگاه و ناخودآگاه

قوانین جهان هستی

 

این موارد از مهمترین توانایی های انسان می باشند و تا زمانی که در یک جهت قرار نگیرند امکان موفقیت وجود نخواهد داشت

فرمت فایل mp3 می باشد به مدت 90 دقیقه

 

دانلود

پیشگوی اعظم

من از دوران نوجوانی رویایی داشتم! رویای تاسیس یک مکان برای به اشتراک گذاشتن ایده ها و نظرات خودم و همچنین جایی برای دانشجویان و دانش آموزان عزیز که بتوانند تمامی مقالات و جزوات مورد نیاز خودرا از طریق یک سایت مرجع تامین کنند.اکنون،این رویا،godofdoc (خدای داکیومنت) نام دارد D:a

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *