ملاحظات دندانپزشکی در بیماران سیستمیک

ملاحظات دندانپزشکی در بیماران سیستمیک

این فایل کنفرانس آماده دانشجویی در قالب پاورپوینت و در 66 اسلاید تهیه و تنظیم گردیده و شامل تمامی نکات مورد توجه در بیماران دارای بیماری های سیستمیک در هنگام مراجعه به دندانپزشکی به همراه تصاویر متعدد آموزشی  می باشد.

فشار خون - علائم - داروهای مورد استفاده در BP بالا - ملاحظات دندانپزشکی - چگونگی تجویز داروی بی حسی - کنترااندیکاسیون نسبی - تداخل با داروهای تجویزی - مشکلات قلبی - اندوکاردیت عفونی - گروه های در خطر - علائم سیستمیک - علائم عروقی - علائم آزمایشگاهی - تدابیر پزشکی - ملاحظات دندانپزشکی - پروفیلاکسی - نحوه پروفیلاکسی استاندارد - بیماران ایسکمی قلبی - علائم - تفاوت آنژین با آنفارکتوس - بیماری های تیروئید - بارداری و شیردهی - دیابت - بیماری های ریوی و ... بخشس از مهمترین مطالب این فایل جامع می باشد.

 

علاقمندان به دریافت این فایل پس از انجام کامل مراحل خرید و پرداخت مبلغ اندک(7400تومان) بلافاصله فایل و لینک دانلود آن را در صفحه آخر خرید و نیز در ایمیل خود دریافت خواهند نمود.

در صورت هرگونه نارضایتی از فایل و یا اشکال در دانلود فایل پس از پرداخت هزینه ،حداکثر تا 48 ساعت مشکل را به آدرس زیر ایمیل فرموده تا در اسرع وقت مشکل برطرف و یا وجه شما استرداد داده شود.

[email protected]

دانلود

پیشگوی اعظم

من از دوران نوجوانی رویایی داشتم! رویای تاسیس یک مکان برای به اشتراک گذاشتن ایده ها و نظرات خودم و همچنین جایی برای دانشجویان و دانش آموزان عزیز که بتوانند تمامی مقالات و جزوات مورد نیاز خودرا از طریق یک سایت مرجع تامین کنند.اکنون،این رویا،godofdoc (خدای داکیومنت) نام دارد D:a

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *