مقاله مروری افزایش امنیت و کاهش حملات امنیتی در رایانش ابری

مقاله مروری افزایش امنیت و کاهش حملات امنیتی در رایانش ابری

این مقاله یک مروری به زبان فارسی است که از سه مقاله زیر استخراج شده است  و کاملا دارای فرمت مقاله می باشد و مخصوص ارایه به عنوان پروژه است .

1 - Enhancing Security for Storage Services in Cloud

2 - Research on Cloud Computing Security Problem and

3- Security Attack Mitigation Framework for the Cloud

 

مقاله اصلی را به زبان انگلیسی رایگان می توانید از اینجا دریافت کنید

 

 

 فرمت مقاله : word

تعداد صفحات مقاله : 9

 

چکیده: امروزه گره های ابر بسیار مورد توجه مردم قرار گرفته اند اما با این حال یکی از چالش های عمده ای که رایانش ابری با آن روبرو است، چگونگی حفاظت از داده ها و برقراری امنیت فرآیندهای کاربران است، امنیتی که در محیط ابر فراهم می شود، برای سازمان ها و افراد بسیار بسیار حائز اهمیت است، چرا که برخی سازمان ها انتقال برنامه های کاربردی مهم و داده های حساس خود را به یک محیط ابر عمومی ، یک ریسک بزرگ تلقی می کنند، بنابراین برای کاهش این نگرانی ها ، یک ارائه دهنده ابر باید این اطمینان را ایجاد کند که مشتریان می توانند امنیت و کنترل حریم خصوصی خود را روی برنامه های کاربردی حفظ کنند ، پس ارائه دهندگان ابر برای متقاعد کردن مشتریان خود در مورد مسائل امنیتی بایستی اقداماتی را انجام دهند خدمات ذخیره سازی در رایانش به کاربران اجازه می دهد داده هایش را بر اساس نوع تقاضا بر روی برنامه های کاربردی ابری با  کیفیت بالا ذخیره کند و بدون هیچ زحمتی ، سخت افزار و نرم افزار داده های خود را مورد استفاده قرار دهد. مساله ی امنیت در رایانش ابری بسیار مهم است و می تواند از توسعه ی سریع رایانش ابری جلوگیری نماید. این مقاله چند سیستم رایانش ابری معرفی می کند و مساله ی امنیت در رایانش ابری و استراتژی آن را برطبق مفاهیم و خصوصیات رایانش ابری تحلیل می نماید. پنهان سازی داده ها و موجود بودن سرویس در رایانش ابری مسائل امنیتی کلیدی هستند. روش تک امنیتی نمی تواند مساله ی امنیت را در رایانش ابری حل کند و باید بسیاری از فناوری ها و استراتژی های سنتی و جدید را با هم به کار بریم تا از سیستم کلی رایانش ابری محافظت نماییم.

دانلود

پیشگوی اعظم

من از دوران نوجوانی رویایی داشتم! رویای تاسیس یک مکان برای به اشتراک گذاشتن ایده ها و نظرات خودم و همچنین جایی برای دانشجویان و دانش آموزان عزیز که بتوانند تمامی مقالات و جزوات مورد نیاز خودرا از طریق یک سایت مرجع تامین کنند.اکنون،این رویا،godofdoc (خدای داکیومنت) نام دارد D:a

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *