مقاله ترجمه شده انگلیسی به فارسی کنش متقابل خاک-لوله-تونل: مقایسه بین راه حل های پیوستار WINKLER و الاستیک (قابلیت ارتجاعی)

مقاله ترجمه شده انگلیسی به فارسی کنش متقابل خاک-لوله-تونل: مقایسه بین راه حل های پیوستار WINKLER و الاستیک (قابلیت ارتجاعی)

مقاله ترجمه شده انگلیسی به فارسی

عنوان انگلیسی:

SOIL - PIPE – TUNNEL INTERACTION: COMPARISON BETWEEN WINKLER AND ELASTIC CONTINUUM SOLUTIONS  

عنوان فارسی:

کنش متقابل خاک-لوله-تونل: مقایسه بین راه حل های پیوستار WINKLER و الاستیک (قابلیت ارتجاعی)

چکیده:  

در مقاله حاضر، راه حل پیوستار قابلیت ارتجاعی و همچنین راه حل مربوط به مسئله تأثیرات تونل سازی بر خطوط لوله موجود ارائه شده است. مقایسه، در بین راه حل پیوستار قابل ارتجاعی منسجم و دقیق و راه حل WINKLER در شکل بسته با ضریب (قدر مطلق) زیر مجموعه ای Vesic ایجاد شده است. اگرچه بکارگیری عبارت Vesic منجر به لحظات مشابه و جایگزین ها تحت بارگذاری بیرونی در یک سیستم Winkler و پیوستار قابل ارتجاعی می شود، قابل تشخیص و بررسی است که کاربرد آن، ضرورتاً، برای مسئله تأثیرات تونل سازی بر خطوط لوله، کفایت نمی کند.

تعداد صفحات انگلیسی: 15

تعداد صفحات فارسی: 16

سال مقاله: 2004

فرمت فایل: Pdf انگلیسی+ Word فارسی

دانلود

پیشگوی اعظم

من از دوران نوجوانی رویایی داشتم! رویای تاسیس یک مکان برای به اشتراک گذاشتن ایده ها و نظرات خودم و همچنین جایی برای دانشجویان و دانش آموزان عزیز که بتوانند تمامی مقالات و جزوات مورد نیاز خودرا از طریق یک سایت مرجع تامین کنند.اکنون،این رویا،godofdoc (خدای داکیومنت) نام دارد D:a

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *