مقاله بازیافت طلا از قطعات الکترونیکی

مقاله بازیافت طلا از قطعات الکترونیکی

این مقاله حاصل تجربه شخصی بوده و از جایی کپی نشده است.

این یک مقاله است نه یک آموزش صد در صد بازیافت طلا. بنده با توجه به اطلاعات ناقص در مورد شیمی و .... کار بازیافت رو انجام دادم.سعی کردم به زبان ساده بدور از اصطلاحات شیمی و.... این نوع بازیافت طلا از قطعات الکترونیک را توضیح بدم.

 

بودند افرادی که با رفتن به کلاسهای بازیافت طلا و زدن کارگاههای بازیافت در این کار شکست خوردن.چون انتظاری که داشتند و با تصور کار ساده و راحت و درآمد زیاد و نداشتن صبر و حوصله، زحمت اساتید خودشان را زیر سوال بردند.

اینکه در قطعات الکترونیک، طلا هست یا نیست.آری طلا و سایر فلزات قیمتی وجود دارد ولی مقدار آن در هر آی سی یا قطعه مشخص و کم است و نباید انتظار نامعقول و زیادی داشت.

چون این یک مقاله است و نه کتاب قرار نیست با گفتن مطالب تکراری و مشاهده کلیپهای یوتیوب شروع به زیاده گویی و پر کردن صفحات کنیم.

نحوه بازیافت طلا از قطعات الکترونیک که در این مقاله گفته می شود یک روش بیشتر نیست.اونم روش تیزاب و ته نشین سازی طلا از محلول تیزابی است.

 

فرمت فایل: pdf

تعداد صفحه : 15

 

دانلود

پیشگوی اعظم

من از دوران نوجوانی رویایی داشتم! رویای تاسیس یک مکان برای به اشتراک گذاشتن ایده ها و نظرات خودم و همچنین جایی برای دانشجویان و دانش آموزان عزیز که بتوانند تمامی مقالات و جزوات مورد نیاز خودرا از طریق یک سایت مرجع تامین کنند.اکنون،این رویا،godofdoc (خدای داکیومنت) نام دارد D:a

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *