معرفی و آموزش کار با ابزارهای لازم انجام سئو سایت

معرفی و آموزش کار با ابزارهای لازم انجام سئو سایت

معرفی، نصب و آموزش کار با نرم افزارهای کمکی و ابزارهای لازم برای انجام سئو سایت

همونطور که در دنیای حقیقی هر اوستاکار و متخصصی همیشه یکسری ابزار و لوازم ضروری پیشفرض همراه خودش داره تا در هر جا که ازش تقاضا یاری شد یکسری اقدامات معمول و متداول رو بتونه انجام بده و کارهاشو تا حد زیادی پیش ببره.

شمایی هم که اومدی سئو رو یاد بگیری تا تبدیل بشی به یه متخصص سئو و سئوکار حرفه ای مثل محمد مرادی، باید یکسری ابزار و لوازم متداول سئو رو که من بهش میگم جعبه ابزار سئو، همیشه در هر پروژه سئو همراه خودت داشته باشی تا از اونا استفاده کنی و اقدامات اولیه سئو رو پیش ببری.

تو این فیلم آموزشی سئو به معرفی و آموزش کامل ابزارهای لازم و کمکی برای هر کسی که می خواد یه پروژه سئو رو استارت کنه پرداختم.

جعبه ابزار سئو، دستیار یک سئوکار

از ابزارهای معرفی شده تو این فیلم آموزشی سئو می تونین برای ارائه گزارش سئو اولیه به کارفرما استفاده کنین، در واقع مثل یه دستیار سئو همیشه همراه شما خواهد بود.

دانلود

پیشگوی اعظم

من از دوران نوجوانی رویایی داشتم! رویای تاسیس یک مکان برای به اشتراک گذاشتن ایده ها و نظرات خودم و همچنین جایی برای دانشجویان و دانش آموزان عزیز که بتوانند تمامی مقالات و جزوات مورد نیاز خودرا از طریق یک سایت مرجع تامین کنند.اکنون،این رویا،godofdoc (خدای داکیومنت) نام دارد D:a

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *