معرفي دوره دكتراي علوم آزمايشگاهي، مصوب نظام آموزشي كشور آمريكا

معرفي دوره دكتراي علوم آزمايشگاهي، مصوب نظام آموزشي كشور آمريكا

معرفي NAACLS    
در كشورهاي پيشرفته دانشگاهها داراي هويت مستقل بوده و تحت نظارت دولت نمي باشند و برنامه هاي آموزشي دوره هاي دانشگاهي توسط انجمنهاي تخصصي هر رشته و با استفاده از نظرات انجمن ها ، ارگانها و صاحب نظران مختلف و متعدد تهيه، تصويب و پس از نظر سنجي هاي عمومي و تخصصي به دانشگاهها جهت اجرا ابلاغ مي گردد. اين قبيل انجمنها را آژانسهاي اعتباردهي يا Accrediting Agencies  گويند.در آمريكا آژانس ملي اعتبار بخشي براي علوم آزمايشگاهي (NAACLS) يك آژانس اعتبار بخشي مستقل و غير انتفاعي است كه كيفيت و تماميت برنامه آموزشي را كه منجر به تربيت افراد حرفه اي و تخصصي جهت فعاليت در آزمايشگاهها مي شود، تضمين مي كند.
اين آژانس در سال 1973 تاسيس گرديد و از آن زمان با همراهي انجمن آمريكايي علوم آزمايشگاهي باليني (ASCLS) بعنوان قائم مقام وجانشين بورد مدرسه هاي انجمن آمريكايي آسيب شناسي باليني (ASCP) فعاليت نموده است.
...

تعداد اسلاید:42

فرمت:ppt

 

دانلود

پیشگوی اعظم

من از دوران نوجوانی رویایی داشتم! رویای تاسیس یک مکان برای به اشتراک گذاشتن ایده ها و نظرات خودم و همچنین جایی برای دانشجویان و دانش آموزان عزیز که بتوانند تمامی مقالات و جزوات مورد نیاز خودرا از طریق یک سایت مرجع تامین کنند.اکنون،این رویا،godofdoc (خدای داکیومنت) نام دارد D:a

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *