مجموعه کامل روش سوزان پولگار برای آموزش شطرنج باشگاهی با تدریس سوزان پولگار-The Susan Polgar Method for Scholastic Chess Training

مجموعه کامل روش سوزان پولگار برای آموزش شطرنج باشگاهی با تدریس سوزان پولگار-The Susan Polgar Method for Scholastic Chess Training

مجموعه کامل روش سوزان پولگار برای آموزش شطرنج باشگاهی با تدریس استاد بزرگ بانوان سوزان پولگار-The Susan Polgar Method for Scholastic Chess Training

 

 

 

مجموعه کامل روش سوزان پولگار برای آموزش شطرنج باشگاهی

 توسط استاد بزرگ بانوان سوزان پولگار از برترین اساتید حال حاضر جهان

فرمت : MP4

زبان : انگلیسی

مدت زمان آموزش : بیش از 10 ساعت

pgn تمامی آموزش ها

محصول :

دارای امتیاز 5 ستاره توسط کاربران در سایت ichess.net 

قیمت در سایت اصلی 66 یورو

سطح :مقدماتی،متوسطه

پیشنهاد شده توسط خود سایت ichess.net

 

پدر و مادر یا مربی بودن یک شطرنج باز جوان احساس فوق العاده ای است ...

بازی شطرنج ضریب هوشی کودک را افزایش می دهد ، باعث بهبود مهارت های ریاضی، توسعه تفکر انتقادی ... و آنها می شود.

 

استاد بزرگ سوزان پولگار قهرمان سابق شطرنج جهان و مربی شطرنج کلاس جهانی با چهل و پنج سال  تجربه شطرنج در خدمت شماست تا بتوانید به صورت اصولی هر انچه که نیاز است تا برای تقویت پایه شطرنج خود بیاموزید را به شما ارائه دهد.

 و او می داند که چگونه مزایا و لذت های شطرنج را برای کودکان به ارمغان بیاورد.

از این گذشته ، او خودش در 4 سالگی با امتیاز کامل 10-0 قهرمان مسابقات بوداپست دختران شد.

سوزان اکنون تجربه 45+ ساله خود را در برنامه آموزش ULTIMATE برای بچه های جاه طلب تقطیر کرده است.

با دوره پیشگامانه او ، یک برنامه درسی جامع آموزش شطرنج به شما ارائه می شود که شامل درس های ویدئویی ، پازل و یک کتابچه راهنمای دقیق معلم است که توسط استاد بزرگ سوزان ایجاد شده است.

درباره نویسنده

استاد بزرگ ، سوزان پولگار ، یک شطرنج باز آمریکایی-مجارستانی و یکی از قدرتمندترین بازیکنان زن است. وی از سال 1996 تا 1999 قهرمان شطرنج جهان زنان بود و در سال 1986 با تبدیل شدن به اولین بازیکن زن که موفق به حضور در مسابقات قهرمانی شطرنج جهان شد ، تاریخ را ثبت کرد.

 • 4 بار قهرمان شطرنج جهان زنان (1996-99)
 • اولین بازیکن زن برای شرکت در مسابقات شطرنج قهرمانی جهان مردان.
 • اولین قهرمان جهان برای کسب سه گانه تاج (مسابقات جهانی سریع ، رعد اسا و کلاسیک)
 • 5 بار قهرمان المپیک با 10 مدال کلی
 • 6 بار سرمربی تیم قهرمان شطرنج کالج ایالات متحده آمریکا

ابتدا کودک شما این اصول شطرنج را فرا خواهد گرفت ...

 • چگونه صفحه شطرنج را بفهمیم و چگونه آن را تنظیم کنیم.
 • مهره های شطرنج چیست و چگونه حرکت می کند.
 • اصول شروع بازی شطرنج - بهترین راه برای شروع بازی های شما
 • چگونه می توان برنامه ریزی کرد و استراتژی را شکل داد
 •  آخربازی های شطرنج مبتدی

 

 

 

 

 

 سپس کودک شما مهارت های تغییر زندگی را مانند:

 

 • نحوه انتخاب از بین گزینه های به ظاهر برابر: در زندگی و شطرنج ، ما اغلب مجبور به انتخاب های سخت می شویم و بدون قضاوت خوب ، اشتباهاتی مرتکب می شویم. ( Diagrammed به عنوان مثال ): هنگامی که یک کودک به کیش و مات کردن شاه حریف نزدیک می شود، آنها معمولا فکر می کنند این بازی تمام  شده است، GM سوزان توضیح می دهد که چگونه به اجتناب از این دام و نگاه نزدیک تر  تا زمانی که خیلی بهتر Qh8 کیش و مات را پیدا کنید!
 • سرسختی برای هرگز تسلیم شدن! وقتی کودک احساس می کند در حال از دست دادن است ، واکنش معمول این است که امید خود را از دست داده و تلاش خود را متوقف کند. استاد بزرگ سوزان به آنها می آموزد که هرگز نباید تسلیم شوند ، زیرا شطرنج (و زندگی!) ده ها راه دارد که می توان مانند ببر از آنها دفاع کرد ، از آستانه شکست عقب رفت ، از حریفان سبقت گرفت و در نهایت پیروز شد (یا با "ترفندهای بن بست" مساوی کرد) ) در پایان!

 

 • چگونه آرام بمانیم ، نفس عمیق بکشیم و از خطر فرار کنیم: اولین غریزه کودک در مواجهه با خطر ابتلا به PANIC و واکنش تکان دهنده است ... استاد بزرگ سوزان می آموزد که چگونه قهرمان جوان ما می تواند خطر را شناسایی کند ، گزینه ها را ارزیابی کند و بازی را نجات دهد! مثال نمودار شده ): وزیر سیاه به شاه خود دوخته شده است و به نظر می رسد راهی برای جلوگیری از از دست دادن او وجود ندارد. بسیاری از بچه ها فکر می کنند "من حدس می زنم چاره ای ندارم" وفیل را اسیر می کنند ... به جای اینکه عمیق تر نگاه کنند و به صرفه جویی در بازی برسند ... Bc4! که آچمزی را مسدود می کند!

 

 • پازل های آزمایشی چالش برانگیز برای هر بخش: بنابراین شما این درس را آموخته اید ، اما از کجا می دانید که "درذهنتان" است و بچه ها بر هر مهارت جدید تسلط دارند؟  این پازل های مبتنی بر تم را به آنها بدهید تا حل کنند و اگر می توانند آنها را حل کنند ، درس موفقیت آمیز است.

شادی و فواید بازی شطرنج عالی ترین هدیه ای است که می توانید به فرزند خود بدهید ... و با این برنامه آموزش حرفه ای فراگیر  کودک شما ممکن است خیلی زود شما را در بازی ببرد!

 

در این دوره استاد بزرگ سوزان پولگار از ساده ترین قواعد بازی تا انواع حمله ها و دفاع کردن را در بازی به شما آموزش می دهد و باید بگوییم که یکی از جامع ترین و کامل ترین دوره های تهیه شده برای بازیکنان مقدماتی تا سطح متوسطه می باشد.

 

 

 

 

 

 

 

دانلود

پیشگوی اعظم

من از دوران نوجوانی رویایی داشتم! رویای تاسیس یک مکان برای به اشتراک گذاشتن ایده ها و نظرات خودم و همچنین جایی برای دانشجویان و دانش آموزان عزیز که بتوانند تمامی مقالات و جزوات مورد نیاز خودرا از طریق یک سایت مرجع تامین کنند.اکنون،این رویا،godofdoc (خدای داکیومنت) نام دارد D:a

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *