مجموعه طرح درس های ریاضی پنجم، فصل6

مجموعه طرح درس های ریاضی پنجم، فصل6

این فصل، شامل چهار درس است. در درس اوّل مساحت لوزی و ذوزنقه در قالب فعالیت معرفی خواهد شد، درس دوم به اندازه گیری محیط دایره اختصاص یافته و ضمن آن عدد پی معرفی می شود.

درس سوم به معرفی حجم اختصاص داده شده است. در این درس مفاهیم بقای حجم، ضرورت نیاز به واحد دقیق برای اندازه گیری حجم اجسام و در نهایت دستور محاسبه حجم مکعب مستطیل ارائه می شود و از دانش آموز انتظار می رود حجم شکل های ترکیبی را نیز بتواند محاسبه کند. درس پایانی این فصل به مفهوم گنجایش پرداخته شده است.
در این قسمت، مجموعه طرح درس های فصل6 ریاضی پنجم که شامل پنج طرح درس از موضوعات و مباحث مختلف می باشد، آورده شده است. ساحت لوزی، مساحت ذوزنقه، محیط دایره، حجم، گنجایش)

مجموعه مذکور به صورت یک فایل 16 صفحه ای آورده شده است. این مجموعه در دو قالب ورد و پی دی اف تهیه و تنظیم شده و امکان ویرایش آن وجود دارد.

  هدیه این محصول : طرح درس ریاضی پنجم دبستان، درس نسبت - طرح درس روزانــــه جهت معرفی میلیارد

دانلود

پیشگوی اعظم

من از دوران نوجوانی رویایی داشتم! رویای تاسیس یک مکان برای به اشتراک گذاشتن ایده ها و نظرات خودم و همچنین جایی برای دانشجویان و دانش آموزان عزیز که بتوانند تمامی مقالات و جزوات مورد نیاز خودرا از طریق یک سایت مرجع تامین کنند.اکنون،این رویا،godofdoc (خدای داکیومنت) نام دارد D:a

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *