مجموعه جزوات نکات مهم درس و تست عمومی (ریاضی وآمار، زبان انگلیسی،ادبیات، کامپیوتر و معارف اسلامی)

مجموعه جزوات نکات مهم درس و تست عمومی (ریاضی وآمار، زبان انگلیسی،ادبیات، کامپیوتر و معارف اسلامی)

*** مژده به دوستان علاقه مند به استخدام  ***

جهت رفاه حال دوستان علاقه مندی که تمایل به خرید مجموعه کامل  نکات مهم درس و تست  تشریحی دروس عمومی با تخفیف ویژه را داشته  ، به اطلاع میرساند که همینک به صورت مجموعه کامل دروس عمومی جهت صرفه جویی در هزینه و زمان دوستان ، در لینک ذیل قابل خرید و دانلود می باشد .

لازم به توضیح می باشد که کما فی سابق ، لینک های تک تک جزوات  درس و تست عمومی جهت احترام به سلایق دوستانی و متقاضیانی که تمامی جزوات عمومی را لازم نداشته باشند و تمایل به خرید تک تک جزوات داشته باشند ، در سایت وجود دارد .

 

با توجه به اینکه دسترسی به جزوات تشریحی دروس عمومی برای بسیاری از متقاضیان تقریبا وجود نداشته  و اینکه احیانا درصورت وجود، تعداد صفحات کتابها بسیار بالا بوده است . به طور مثال شما برای مطالعه یک منبع مثل ادبیات باید یک کتاب چند صد صفحه ای را مطالعه فرمایید که این کار با توجه به حجم منابع  و مدت زمان محدود تا روز ازمون امکان پذیر نمی باشد .

ما اینکار را برای شما راحت نموده و جزوات مختصص منابع عمومی با حدقل صفحات و حداکثر کارایی که به طور خلاصه مفید ترین نکان دروس عمومی را به صورت تشریحی و تست فراهم اورده در این لینک قرار داده یم .

دوستان گرامی با توجه به اهمیت دروس عمومی در آزمون  و اینکه شما باید حد نصاب لازم را در دروس عمومی بیاورید . مطالعه جزوات فوق سریع ترین راه حل برای رسیدن به این مهم می باشد که با توجه به حجم کم و نکات مفید انگیزه شما را در راستا افزایش مطالعه این منابع افزایش خواهد داد .

قبلا هم گفتیم که بر اساس دفترچه راهنما آزمون استخدامی  دستگاههای اجرایی ، لیست منابع دروس عمومی در روز آزمون استخدامی عموماً به شرح ذیل می باشد :

1- فناوری اطلاعات

2- ریاضی و امار مقدماتی

3-زبان و ادبیات فارسی

4- معارف اسلامی

5- زبان انگلیسی عمومی

6- اطلاعات عمومی ، دانش اجتماعی و حقوق سیاسی

7- هوش و توانمندی عمومی

 

 بنابراین فایل های پیش رو دقیقا مطابق سرفصل قید شده و حاوی جزوات به شرح ذیل می باشد :

1- فناوری اطلاعات :شامل 192 صفحه حاوی خلاصه نکات مهم این درس و تست های آن

2- ریاضی و امار مقدماتی :  جزوه ریاضی شامل 216 صفحه درس و تست نکات مهم . و جزوه امار شامل 214 صفحه حاوی خلاصه نکات مهم امار و تست های آن

3- زبان و ادبیات فارسی : شامل 144 صفحه حاوی خلاصه نکات مهم این درس و تست های آن

4- معارف اسلامی : شامل 128 صفحه نکات کلیدی این درس به همراه تست

5- زبان انگلیسی : شامل 128 صفحه نکات کلیدی زبان و تست های ان

 کلیه تست ها دارای پاسخنامه می باشند.

 
 

دوستان در صورت داشتن سوال یا ابهام و ... می توانند، به وبلاگی که برای همین منظور جهت درج نظرات متقاضیان ارجمند و پاسخگویی سریعتر طراحی گردیده، مراجعه نمایند :

maliatiestekhdam94.persianblog.ir

همچنین با آدرس پست الکترونیکی ذیل  نیز می توانند مکاتبه نمایند :

[email protected]

 جهت خرید  مجموعه جزوات درس و تست عمومی(ریاضی وآمار، زبان انگلیسی،ادبیات، کامپیوتر و معارف اسلامی) از لینک ذیل اقدام فرمایید .

 

دانلود

پیشگوی اعظم

من از دوران نوجوانی رویایی داشتم! رویای تاسیس یک مکان برای به اشتراک گذاشتن ایده ها و نظرات خودم و همچنین جایی برای دانشجویان و دانش آموزان عزیز که بتوانند تمامی مقالات و جزوات مورد نیاز خودرا از طریق یک سایت مرجع تامین کنند.اکنون،این رویا،godofdoc (خدای داکیومنت) نام دارد D:a

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *