مجموعه بسیار جذاب سلاح مخفی شما برای سیاه با دفاع بنونی با تدریس استاد بین المللی مارسین سیچوویچ

مجموعه بسیار جذاب سلاح مخفی شما برای سیاه با دفاع بنونی با تدریس استاد بین المللی مارسین سیچوویچ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

مجموعه بسیار جذاب  سلاح مخفی  شما برای سیاه با دفاع بنونی با تدریس استاد  بین المللی مارسین سیچوویچ

Benoni Defense: Your Secret Weapon for Black with IM Marcin Sieciechowicz

محصول سایت: thechessworld

 

 فرمت :MP4 

زبان انگلیسی با درک و فهم آسان 

مدت زمان ویدیو:10ساعت

قابلیت پخش در تمام سیستم عامل ها

قیمت دوره در سایت اصلی:129 دلار 

 

این مجموعه ارزشمند را به هیچ عنوان از دست ندهید!

 

مجموعه بسیار جذاب  سلاح مخفی  شما برای سیاه با دفاع بنونی با تدریس استاد  بین المللی مارسین سیچوویچ!

این دفاع برای پیروزی در برابر 1.d4 بسیار تیز و عالی است، اما تعداد کمی جرات امتحان کردن آن را دارند زیرا بسیار خطرناک و مشکوک است.

 دفاع بنونی برای بازیکنانی که قصد به چالش کشیدن مهره سفید را دارند دفاعی بسیار جذاب است و ما این دفاع را به شما پیشنهاد می کنیم.

از لحاظ استراتژیک، شما از پیاده ستون e برای یک پیاده ستون c صرف نظر می کنید و در نهایت به سفید اجازه می دهید مزیت فضایی خوبی داشته باشد.

پس با از دست دادن یک پیاده چرا سیاه این دفاع را بازی می کند؟

این به سیاه بازی خوبی در امتداد ستون b و e می دهد... و اگر سفید بیش از حد متعهد شود که پیاده مجانی را حفظ کند یا تلاش کند که موقعیت خود را خیلی سریع به حالت برنده در شروع بازی تبدیل کند، مهره های سیاه می توانند بلافاصله با تاکتیک های انفجاری وارد عمل شوند.

به طور خلاصه، دفاع بنونی پویا و خطرناک است که هیچ دفاع دیگری در برابر 1.d4 وجود ندارد.

در این دوره چه مطالبی را آموزش می بینید:

  • 7.Bf4 در جوانه خرد شد . سفید در این قطر تهاجمی می شود ... با یک چیدمان مانند سیستم لندن. با فیانچتو شاه سیاه، فشار روی پیاده d6 افزایش می یابد. بیاموزید که چگونه به صورت سیاه بازی کنید—بدون اینکه گرفتار تله هایی که سفید گذاشته نشوید.
  • جادوی بنونی فیشر . اگر فیشر می توانست این لاین را در برابر اسپاسکی در مسابقات قهرمانی جهان بازی کند، مطمئناً شما نیز می توانید در تورنمنت بعدی خود با آن بازی کنید. فقط ابتدا بازی او را مطالعه کنید... و ببینید که او چگونه از پتانسیل آتشین مهره هایش بهره می برد.
  • 1 + 1 = 3؟ برای تال، این معادله صدق می کرد!! بهترین مثال برای اینکه چرا باید با بنونی بازی کنید، احتمالاً مسابقه تال مقابل گورگنیدزه در مسابقات قهرمانی URS در سال 1957 است. ببینید چطور او را به جاده ای ناشناخته می برد... و با اسلحه های آتشین بیرون می آید!
  • ایده یواشکی فیانچتو -سفید می خواهد کنترل قطر بلند a8-h1 را به محض اینکه سیاه پیاده b خود را به جلو هل دهد، به دست بیاورد. عدم تعادل بزرگ به نفع سفید ایجاد شد! ببینید چگونه در این موقعیت به عنوان مهره سیاه زنده بمانید.

دفاع بنونی تیز است. دفاع بنونی غیرقابل پیش بینی است. و بین هر دو طرف عدم تعادل ایجاد می کند.

 

دانلود

پیشگوی اعظم

من از دوران نوجوانی رویایی داشتم! رویای تاسیس یک مکان برای به اشتراک گذاشتن ایده ها و نظرات خودم و همچنین جایی برای دانشجویان و دانش آموزان عزیز که بتوانند تمامی مقالات و جزوات مورد نیاز خودرا از طریق یک سایت مرجع تامین کنند.اکنون،این رویا،godofdoc (خدای داکیومنت) نام دارد D:a

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *