مجموعه بسیار با ارزش اسرار بازی موقعیتی با تدریس استاد بزرگ ایبرو ساریچ

مجموعه بسیار با ارزش اسرار بازی موقعیتی با تدریس استاد بزرگ ایبرو ساریچ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

مجموعه بسیار با ارزش اسرار بازی موقعیتی با تدریس استاد بزرگ ایبرو ساریچ

POSITIONAL PLAY SECRETS

with GM Ibro Saric

محصول سایت:the chess world

مدت زمان ویدیو:10 ساعت

دارای pgn تمامی دوره

قابلیت پخش در تمام پلیرهای خانگی

قیمت دوره در سایت اصلی:99 دلار

 

در دوره آموزشی اسرار بازی موقعیتی با تدریس استاد بزرگ ایبرو ساریچ چه مطالبی را آموزش میبینیم؟

نحوه برنده شدن با 9 عنصر بازی موقعیتی پیشرفته برای بازیکنانی در محدوده 1200-1800 را دارند که به دنبال رسیدن به 2000-2200 Elo و فراتر از آن هستند...

تعداد زیادی از بازیکنان با نادیده گرفتن جنبه موقعیتی بازی، خود را عقب نگه می دارند. آنها بهانه هایی مانند "من یک بازیکن تاکتیکی هستم" یا "من فقط یک حمله را آغاز می کنم و از آنجا بازی می کنم" می آورند .

مشکل این است ...

این بازیکنان به زودی متوجه می شوند که آن تاکتیک ها و حملات خشک و بی روح می شوند. همانطور که فیشر گفت، "تاکتیک ها از موقعیت برتر جریان می یابد" .

حقیقت این است که...

تاکتیک‌ها ضربه تمام‌کننده هستند، بازی موقعیتی در وهله اول به شما چیدمان برنده می‌دهد.

اگر حمله را در برابر بازیکنان قوی‌تر سخت می‌بینید، اگر بازی‌های بیشتری را می‌بینید که به موقعیت‌های مسدود یا متقارن ختم می‌شوند، وقت آن رسیده است که اسرار پیشرفته بازی موقعیتی را بیاموزید.

ما کل فرآیند را برای شما ساده کردیم!

برخی از چیزهایی که دراین دوره می آموزید و در بازی های خود استفاده خواهید کرد:

  • قدرت در ضعف: اجازه دهید حریفانتان به شما «نقاط ضعفی» مانند پیاده جدا شده بدهند... سپس با دانش بالاتر خود از نقاط قوت پنهان این موقعیت ها، آنها را از تخته منفجر کنید! (در اصل یک تله موقعیتی در سطح بالا و طولانی مدت!)
  • خلع سلاح: یکی از برنامه‌های مورد علاقه کارپوف این بود که جان یکی از مهره‌های حریفش را آرام آرام بگیرد و آن را مانند یک مرد غیرمسلح در یک درگیری با اسلحه بکشد. اسب های در گوشه گیر کرده، فیل های بد، رخ های به دام افتاده... ایبرو ساریچ استراتژی هایی مانند Ba7 کارپوف را فاش می کند!! در فصل 15
  • فضا-زمان: بسیاری از شروع بازی ها به شما مزیت فضای اولیه را می‌دهند (فرانسوی،کاروکان…) اما چگونه از مزیت استفاده می‌کنید؟ پوزیسیون سیاه معمولاً محکم است و حملات اولیه محکوم به شکست هستند. ایبرو به شما یک برنامه گام به گام برای بهینه سازی مهره های خود، اضافه کردن فشار و در نهایت ضربه چکشی بدون اجازه دادن به رقیب خود برای هیچ بازی متقابلی ارائه می دهد.

به شما توصیه می کنم جهت بالاتر بردن درک پوزیسیونی و افزایش علم طرح ریزی این دوره مفید را از دست ندهید.

دانلود

پیشگوی اعظم

من از دوران نوجوانی رویایی داشتم! رویای تاسیس یک مکان برای به اشتراک گذاشتن ایده ها و نظرات خودم و همچنین جایی برای دانشجویان و دانش آموزان عزیز که بتوانند تمامی مقالات و جزوات مورد نیاز خودرا از طریق یک سایت مرجع تامین کنند.اکنون،این رویا،godofdoc (خدای داکیومنت) نام دارد D:a

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *