مجموعه آموزشی کامل شروع بازی انگلیسی برای مهره سفید شاخه c4 Nf6 2.Nc3 با تدریس استاد بزرگ میخائیل مارین

مجموعه آموزشی کامل شروع بازی انگلیسی برای مهره سفید شاخه c4 Nf6 2.Nc3 با تدریس استاد بزرگ میخائیل مارین

 

 

 

 

 

 

 

مجموعه آموزشی کامل شروع بازی انگلیسی برای مهره سفید شاخه c4   Nf6   2.Nc3 با تدریس استاد بزرگ میخائیل مارین

c4 e5 2.Nc3 - Complete Repertoire for White  - GM Mihail Marin

 

محصول: modern.chess

قیمت این محصول در سایت اصلی:59 یورو

مدت زمان فیلم: بیش از 5 ساعت و 30 دقیقه (انگلیسی)

 فرمت :MP4  

زبان انگلیسی با درک و فهم آسان

دارای pgn  تمامی دوره

قابلیت پخش در تمام سیستم عامل ها :کامپیوتر"اندروید"وغیره 

استاد بزرگ میخائیل مارین و تسلط بر شروع بازی هجومی c4  Nf6  2.Nc3

 

ما خوشحالیم که جدیدترین پروژه شروع بازی توسط GM Mihail Marin -  1.c4 Nf6 2.Nc3 - Aggressive Repertoire در برابر 2...e6, 2...c5, و 2...d5 را معرفی می کنیم .

سیستم های بررسی شده در این پایگاه داده مکمل های منطقی پایگاه های داده قبلی هستند که به ترتیب بر روی 1.c4 c5 2.Nf3 Nf6 3.d4 و 1.c4 e5 2.Nc3 تمرکز دارند. برای بیش از یک دهه، من از 2.g3 از طریق همه کانال ها (کتاب ها، دی وی دی های ویدئویی و به ویژه بازی های خودم) حمایت کرده ام، ترتیب حرکت بر اساس 2.g3، صرف نظر از اولین حرکت سفید.

زمان آن رسیده است که درک خود را کمی بیشتر کنم. خطوطی که در اینجا مورد بررسی قرار می‌گیرند جاه‌طلبانه‌تر هستند و هدفشان این است که سیاه را در مراحل اولیه تحت فشار قرار دهند. برخلاف دو پایگاه داده انگلیسی قبلی که توسط Modern Chess منتشر شده بود، نمی توان در مورد یک مجموعه کامل صحبت کرد. به عنوان مثال، اگر سیاه بخواهد نقش  دفاع از شاه را بازی کند، هیچ کس نمی تواند او را متوقف کند (پتروسیان اضافه می کند که ما نباید جلوی او را بگیریم، اما این موضوع ذهنی است). در اینجا نقشه تغییرات بررسی شده است.

یکی از سه حرکت اصلی 2...e6 است .

جهت اصلی دیگر 2...c5 3.Nf3 است

 

 

 

 

در مقابل اکثر پاسخ‌ها، سفید می‌تواند 4.d4 را اجرا کند و به سیستم‌های بررسی‌شده در پایگاه داده 1.c4 c5 منتقل شود. دو حرکت با ارزش مستقل وجود دارد، هر چند - 3 ... E6 (اگر سیاه بلند پروازانه در مرکز با می شود 3 ... D5 4.cxd5 Nxd5 ، توصیه میکنم همان اندازه بلند پروازانه ! 5.e4  بازده سفید ابتکار عمل در همه خطوط.) 4.g3 b6

 

چندین دهه تمرین مرا متقاعد کرده است که این تنها راه برای به چالش کشیدن جوجه تیغی است. من این سیستم را به طور منظم بازی کرده ام اما همیشه با سفید برنده نشده ام. برعکس، من اغلب با سیاه پیروز شده ام و فقط به دلایلی که به شروع بازی مربوط نمی شود، شکست خورده ام. سفید برای حفظ کنترل نیاز به یک دست محکم دارد.

توجه داشته باشید که به جای 4...b6، 4...d5 را بررسی نمی کنم که منجر به دفاع تاراش یا نیمه تاراش می شود. مورد اول امروزه چندان محبوب نیست، در حالی که دستور حرکت خاص ما در برابر دومی محدودتر از حالت معمول است و با 1.d4 شروع می شود.

این حرکت جاه طلبانه که در مرکز آن فضا به دست می آورد، به عنوان حمله فلور-میکناس شناخته می شود. در حالی که کلمه "حمله" به خودی خود قابل درک است، باید در مورد پدرخوانده های سیستم مشخصاتی را بیان کنم. درست است که از سال 1948، ولاداس میکناس آن را به طور منظم نواخته است و به توسعه آن کمک می کند تا اینکه شکل های مدرن را به دست آورد. با Salo Flohr، همه چیز شرایطی است. او چند بار در دهه 30 آن را بازی کرد و در کتاب ها به بازی او با کاشدان در سال 1933 اشاره شده است، اما واقعیت عجیب این است که دو سال قبل او این موقعیت را با ... سیاه مقابل نیمزوویچ داشت! در واقع، اولین بازیکنی که به طور منظم از آن استفاده می کرد (که در دهه های 20 و 30 اتفاق افتاد) IM آلمانی کارل یوهان مارگوت کارلز بود که قبلاً فقط 1.c4 بازی می کرد. بسیاری از بازی های او علایق نظری خاصی را حفظ می کنند. با توجه به پایگاه داده، او دومین کسی بود که پس از یک بازی قدیمی در سال 1903، "حمله فلور میکناس" را بازی کرد. (لطفاً به نظر بعدی مراجعه کنید). از آنجایی که سیاه باید جاه طلبی های سرزمین سفید را به چالش بکشد، بازی در مراحل اولیه مشخص می شود.

پیشنهاد امروز ما دانلود این محصول قدرتمند برای تدارک مسابقات پیش رو می باشد.

 

 

 

دانلود

پیشگوی اعظم

من از دوران نوجوانی رویایی داشتم! رویای تاسیس یک مکان برای به اشتراک گذاشتن ایده ها و نظرات خودم و همچنین جایی برای دانشجویان و دانش آموزان عزیز که بتوانند تمامی مقالات و جزوات مورد نیاز خودرا از طریق یک سایت مرجع تامین کنند.اکنون،این رویا،godofdoc (خدای داکیومنت) نام دارد D:a

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *