مجموعه آموزشی فوق العاده قوی چگونه با d4 سیاه را در هر شاخه ای بازنده کنیم با تدریس استاد بین المللی کریستف سیلکی

مجموعه آموزشی فوق العاده قوی چگونه با d4 سیاه را در هر شاخه ای بازنده کنیم با تدریس استاد بین المللی کریستف سیلکی

 

 

 

 

 

 

 

 

مجموعه آموزشی فوق العاده قوی چگونه باd4 سیاه رادر هرشاخه ای بازنده کنیم باتدریس استادبین المللی کریستف سیلکی

Keep It Simple: 1. d4

محصول: chessable

قیمت این دوره در سایت اصلی: 200دلار

مدت زمان فیلم: 32 ساعت و51 دقیقه(انگلیسی)

 فرمت :MP4 

زبان انگلیسی با درک و فهم آسان

دارای pgn تمامی بازی ها

قابلیت پخش در تمام سیستم عامل ها :کامپیوتر"اندروید"وغیره

دارای امتیاز 5 ستاره از سمت کاربران سایت

استاد بین المللی کریستف سیلکی و دوره قدرتمند چگونه با d4 سیاه را در هر شاخه ای بازنده کنیم!!

استاد بین المللی کریستف سیلکی یک سال روی این کار صرف کرد، حتی خود را در خانه ای در کنار دریا در آلمان نگه داشت تا آن را کاملاً عالی کند.

و اکنون آماده است: ما مفتخریم که Keep It Simple: 1.d4 را ارائه می کنیم، بدون شک بزرگترین نسخه ما تا کنون و، ما معتقدیم، یک مجموعه شروع بازی است که یک عمر برای شما ماندگار خواهد بود.

با فصل جدید QuickStarter با 100 تنوع، سریع راه اندازی شده و کار کنید. همه توسط استاد بین المللی کریستف سیلکی انتخاب شده است.

مرد پشت کانال یوتیوب ChessExplained، موفق ترین نویسنده Chessable، همه چیزهایی را که برای بازی 1.d4 به صورت سفید نیاز دارید را در یک دوره گردآوری کرده است.

Keep It Simple: 1.d4 است:

✅ واضح؛
✅ دقیق؛
✅ یادگیری آسان؛
✅ مناسب برای بازیکنان قوی؛
✅ مناسب برای بهبود بازیکنان؛
✅ ساخته شده توسط کسی که واقعا شطرنج را می فهمد.


به طور خلاصه، این دوره ایده آل برای پلت فرم ما است. با توجه به اینکه دوره 1.e4 IM Sielecki در سراسر جهان مورد تحسین قرار گرفت، جای تعجب نیست.

ما از GMs در Chessable می شناسیم که آن را خریده اند، اما همچنین می شناسیم مبتدیانی که آن را خریده اند. این نسخه پرفروش بود و حتی آن را از یک دوره آنلاین Chessable به چاپ تبدیل کرد.

و فراموش نکنید، KIS 1.e4 نیز برنده جایزه کتاب سال ChessPub در سال 2018 شد.

مجموعه ای برای ماندگاری یک عمر


اکنون، ما معتقدیم که 1.d4 بزرگتر و بهتر از آن بالاتر است. IM Sielecki مجموعه بهتری برای پلتفرم بهتر ساخته است. او مجموعه ای جامع از خطوط را با 32 ساعت آموزش همگام سازی ویدیویی اختیاری ارائه می دهد تا به شما در درک اصل واقعی انتخاب های او کمک کند.

این دوره تعداد کلمات بسیار بالاتری در مقایسه با KIS e4 دارد و تعداد تغییرات نیز بیشتر است، زیرا من خطوط زیادی را برای نشان دادن ایده‌های معمولی و برنامه‌های وسط بازی گنجانده‌ام، بنابراین فقط در مورد برخی از حرکات اولیه نیست، بلکه دستورالعملی برای نحوه بازی در موقعیت‌های مختلف است.


به طور کلی، این به همان اندازه ناب است که یک مجموعه 1.d4 با این کیفیت می تواند داشته باشد.

در اینجا دوره ای است که واقعاً نمی خواهید از دست بدهید. این شما را برای همه چیز تجهیز می کند و به شما مجموعه ای می دهد که یک عمر ماندگار است.

 

قابل توجه کاربران سایت تخفیف این دوره فقط و فقط تا 25 آبان می باشد و پیشنهاد ما به شما اگر کسی هستید که در مسابقات d4 بازی می کنید این مجموعه رو اصلا از دست ندهید!!!

 

 

دانلود

پیشگوی اعظم

من از دوران نوجوانی رویایی داشتم! رویای تاسیس یک مکان برای به اشتراک گذاشتن ایده ها و نظرات خودم و همچنین جایی برای دانشجویان و دانش آموزان عزیز که بتوانند تمامی مقالات و جزوات مورد نیاز خودرا از طریق یک سایت مرجع تامین کنند.اکنون،این رویا،godofdoc (خدای داکیومنت) نام دارد D:a

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *