قلاب‌گیری برای ایده‌های ناب

قلاب‌گیری برای ایده‌های ناب

نویسندگان حرفه‌ای و نویسندگان مبتدعی، همیشه یک دغدغه مشترک دارند و آن این است که چگونه برای اثر جدید خود ایده‌ای را پیدا کنند؟ نویسندگان حرفه‌ای فقط تمرین بیشتر کرده و ذهن همیشه آماده‌ای را برای گرفتن یک ایده دارند. اما مبتدیان همیشه دارای یک اشکال هستند و آن این است که با اولین جرقه‌های ذهنی خودشان هم مانند جرقه در تکاپو هستند و به سرعت همانند یک ‌آهن‌ربا جذب دفتر و مداد می‌شوند تا آن چه را که در ذهن دارند و فراموش نکرده‌اند را بنویسند و اغلب هم در میانه نوشتن مجبور به رها کردن آن می‌شوند. 

این جزوه از داده‌های رسمی و معتبر اقتباس شده و شما را درگیر با اطلاعات نادرست پیشین می‌سازد تا خود را برای اصولی و حرفه‌ای نوشتن ترغیب کند یا آن که مانند همیشه بنویسید تا مانند همیشه تیراژ آثار در حد چند دوست و آشنا باشد که اجبار به خواندن آن را به عنوان علاقه نشان می‌دهند.

۱۷ صفحه پی دی اف

دانلود

پیشگوی اعظم

من از دوران نوجوانی رویایی داشتم! رویای تاسیس یک مکان برای به اشتراک گذاشتن ایده ها و نظرات خودم و همچنین جایی برای دانشجویان و دانش آموزان عزیز که بتوانند تمامی مقالات و جزوات مورد نیاز خودرا از طریق یک سایت مرجع تامین کنند.اکنون،این رویا،godofdoc (خدای داکیومنت) نام دارد D:a

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *