قطار حروف الفبا

قطار حروف الفبا

به نام خدا

این طرح شامل تمام حروف الفبا همراه با عکس حیوانات ، میوه ها و اشیاء هستند سعی شده است طراحی را به گونه ای انجام دهیم که برای کودک جذاب باشد به همین دلیل از تصاویر کودکانه بیشتر بهره برده ایم

این طرح را علاوه بر شومایل اصلی می توان آن را با توجه به ردیف قطار ها برش داد و آن را دنباله دار در طول کلاس چسپاند تا علاوه بر یادگیری تصویری برای دانش آموز عادی سازی صورت گیرد.

این قطار شامل واگن ها های می شود که هر واگن یک موضوع مشخص را حمل می کند و هر موضوع علاوه بر حرف اول آن که روی آن نوشته شده است نام آن را هم زیر آن نوشته ایم که اگر نام آن را ندانست بتواند اسم آن را بخواند و متوجه شود.

این طرح برای شیوه تدریس و آموزش تصویری بسیار مناسب و می تواند راهگشا باشد.

ویژگی های این فایل:

  1.  این فایل کاملا لایه باز بافرمت(psd) می باشد.
  2.  در این فایل سعی شده است تمام لایه ها را با توجه به موضوع در پوشه مورد نظر خود قرار دهیم.
  3. سایز این فایل 200 در 200 سانتی متر می باشد.
  4. این فایل مخصوص چاپ بنر طراحی شده است.
  5. این فایل کیفیت قابل قبولی برای چاپ دارد
  6. فونت ها در این فایل قرار داده شده است.(پس برای اجرای درست فایل ابتدا فونت ها را نصب کنید.)

توجه داشته باشید برای کاهش فایل اصلی تمام لایه ها را در یک پوشه قرار داده ایم و آن را مخفی کرده ایم  پس توجه داشته باشید برای شخصی سازی این فایل باید آن را از حالت مخفی خارج کنید ( آموزش خارج کردن لایه ها از حالت مخفی را در فایل مورد نظر به صورت عکس قرار داده ایم)

دانلود

پیشگوی اعظم

من از دوران نوجوانی رویایی داشتم! رویای تاسیس یک مکان برای به اشتراک گذاشتن ایده ها و نظرات خودم و همچنین جایی برای دانشجویان و دانش آموزان عزیز که بتوانند تمامی مقالات و جزوات مورد نیاز خودرا از طریق یک سایت مرجع تامین کنند.اکنون،این رویا،godofdoc (خدای داکیومنت) نام دارد D:a

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *