قرارداد مشارکت در ساخت

قرارداد مشارکت در ساخت

 فایل  zip  شامل  یک فایل  pdf   به  تعداد 8 صفحه  می باشد

 

موضوع قرارداد عبارتست از مشارکت و سرمایه گذاری جهت احداث مجموعه  —  برروي پلاك ثبتی شماره —بخش —   به مساحت — مترمربع واقع در—، طبق نقشه های تأیید شده شرکت. که به امضای طرفین رسیده و جزء لاینفک این قرارداد می باشد.

 

 

ماده 2-   (آورده طرفين)  :

  • آورده شرکت عبارت است از:
  • زمین پلاک ثبتی — (محل اجرای قرارداد) به مساحت —متر مربع به استناد سند مالکیت که تصویر آن به امضای طرفین رسیده و جزء لاینفک قرارداد بوده و متعلق به شرکت می باشد. 
  • کلیه هزینه های صدور پروانه ساختمانی طبق ضوابط شرکت
  • کليه هزینه های مربوط به طراحي پروژه، تهيه نقشه هاي معماري، سازه و تاسیسات همچنین مديريت نظارت پروژه ، نظارت معماری، سازه و تاسیسات بر اساس ضوابط و تعرفه های سازمان نظام مهندسی.

 

 

  • آورده سازنده :
  • کليه هزینه های ساخت تا اتمام عملیات ساختمانی پروژه به گونه ای که شرکت تا پایان عملیات ساختمانی و آماده شدن مجموعه برای بهره برداری هیچگونه هزینه ای پرداخت نننماید، اعم از دستمزد کارگران، پیمانکاران، مصالح ساختمانی، حق بیمه کارگران و هزینه های بیمه ساختمان، مسؤولیت مدنی پروژه به هر میزان که باشد.

دانلود

پیشگوی اعظم

من از دوران نوجوانی رویایی داشتم! رویای تاسیس یک مکان برای به اشتراک گذاشتن ایده ها و نظرات خودم و همچنین جایی برای دانشجویان و دانش آموزان عزیز که بتوانند تمامی مقالات و جزوات مورد نیاز خودرا از طریق یک سایت مرجع تامین کنند.اکنون،این رویا،godofdoc (خدای داکیومنت) نام دارد D:a

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *