قرارداد خدمات مدیریت بازاریابی ،تبلیغات و فروش مجتمع های اداری، تجاری، مسکونی

قرارداد خدمات مدیریت بازاریابی ،تبلیغات و فروش مجتمع های اداری، تجاری، مسکونی

فایل  zip  شامل  یک فایل  با فرمت pdf    و به تعداد 7 صفحه

 

موضوع قرارداد عبارتست از ارائه خدمات مدیریت بازاریابی ،تبلیغات و فروش مجتمع های اداری، تجاری،

مسکونی متعلق شرکت به نیابت و قائم مقامی از ایشان در چهارچوب مفاد این قرارداد و بر مبنای قیمتها

 و شرایط   اعلامی شرکت

 

 

 

حق الزحمه عامل پس از ثبت قرارداد فروش واحد ها و امضاء طرفین و در پایان هر ماه بر مبنای میزان فروش قطعی شده محاسبه و پرداخت می گردد.

تبصره : فروشي قطعی شده تلقی می گردد که پس از امضای قرارداد فروش ،مبلغ پیش پرداخت به حساب معرفی شده شرکت واریز شده باشد.

 

 

 

 

 تعهدات  طرفین قرارداد :

  • خدماتي كه توسط کارگزار به موجب شرايط و مقررات اين قرارداد انجام مي دهد بايد از هر حيث كامل بوده و بر اساس بهترين روشها و اصول متداول و استانداردهاي حرفه اي معمول انجام گيرد و کارگزار بايد براي انجام وظيفه مذكور در اين قرارداد حداكثر مهارت، دقت را بكار برد و در هر حال صلاح و صرفه شرکت را مورد نظر داشته و در زمینه خدمات واگذار شده حداکثر تلاش خود را بنماید.
  • کارگزار متعهد به ارائه مشاوره و گزارش منظم در ارتباط با ارزیابی و شناسایی و معرفی خریداران عمده به شرکت ، ارزیابی و شناسایی بازارهای فروش شرکت، ارزیابی و شناسایی دیگر فروشنده‌ها یا رقبا و برآورد قیمت آپارتمان در بازار می باشد.
  • نشر آگهي در رسانه ها از طريق برنامه تبليغاتي تلويزيون ، پيامهاي زيرنويس ، روزنامه هاي كثيرالانتشار، مجله هاي تبليغاتي منطقه اي ، آگهي در محل اجراي پروژه ، تبليغات روي بنر و غيره با هزینه کارگزار و با هماهنگی و اخذ اجاره شرکت امکان پذیر می باشد .
  • کارگزار متعهد به بازاریابی و رعايت اولويت مشتریان مانند:شركتهاي تعاوني مسكن كارگري ، شركتهاي تعاوني مسكن وزارتخانه ها ، سازمانها ، شركتها ، ساير اشخاص حقيقي و حقوقي ثالث می باشد .

دانلود

پیشگوی اعظم

من از دوران نوجوانی رویایی داشتم! رویای تاسیس یک مکان برای به اشتراک گذاشتن ایده ها و نظرات خودم و همچنین جایی برای دانشجویان و دانش آموزان عزیز که بتوانند تمامی مقالات و جزوات مورد نیاز خودرا از طریق یک سایت مرجع تامین کنند.اکنون،این رویا،godofdoc (خدای داکیومنت) نام دارد D:a

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *