قبولی در پزشکی تضمینی و تست شده با کتاب زیست کنکور

قبولی در پزشکی تضمینی و تست شده با کتاب زیست کنکور

قبولی در پزشکی تضمینی و تست شده

کتاب تستی از مباحث مهم و تمام فصول زیست شناسی دبیرستان تا کنکور در یک کتاب جامع را به شما پیشنهاد می کنیم که شما را از صرف وقت و هزینه زیاد بی نیاز می کند و راه رسیدن به موفقیت مطلوب را برای شما هموار می کند. دوستان عزیز این کتاب جامع زیست شناسی تمام نکات کنکوری را یکجا به شما آموزش می دهد و بدون نیاز به هیچ کتاب آموزشی تستی دیگری شما را به درصد بالای 80 درصد می رساند.

در جامعه امروز با توجه به تبلیغات فراوان و فریبنده موسسات آموزشی و کنکوری مختلف و هزینه های بسیار گران آنها برای دستیابی به کتاب ها و جزوات آموزشی و رسیدن به نتایج خوب در قبولی کنکور، انتخاب مسیر و راه موفقیت بسیار گمراه کننده و مبهم شده است. گاهاً موسسات با انتشار کتابهای مختلف آموزشی و تستی سعی در فروش بیشتر و درآمدزایی بیشتر برای خودشان دارند، فارغ از اینکه این دانش آموز است که با انبوهی از مطالب کنکوری مختلف مواجه شده و سر در گم به دنبال خواندن این حجم از مطالب آموزشی غیرمنسجم، هم زمان خود را برای رسیدن به جمع بندی موفق از دست می­دهد و هم هزینه بسیار گزافی را متحمل شده است که خودش را در تنگنای اقتصادی قرار داده. با توجه به شرایط بد اقتصادی افزایش روز افزون هزینه ها و درآمد پایین کسب و کارهای کوچک و مشکلات بیکاری به سختی می توان با حقوق اندک گذران زندگی نمود، بنابراین موسسه آموزشی دانشمند برتر سعی دارد تا هم از اقشار ضعیف و کم درآمد حمایت کند و هم بطور هدفمند و طبقه بندی شده داوطلب کنکور را به سر منزل مقصود برساند. بنابراین این کتاب آموزش زیست شناسی را تهیه کردیم و آن را با هزینه بسیار کمی در اختیار شما داوطلب محترم قرار دادیم. امید است بتوانیم گامی موثر در پیشرفت و موفقیت شما دوستان ایران عزیزمان برداشته باشیم.

زیست کنکور با موضوع نکات درسی به همراه تست­ های طبقه بندی شده در 1122 صفحه و با فرمت pdf ارائه می ­شود. این کتاب شامل فصل ­هایی همانند:

انواع مولکول های زیستی،    لیپید ­ها،    پروتئین ­ها،    آنزیم­ ها،    متابولیسم­ ها،    ریبوزوم ­ها،    بافت های جانوری،    بافت های گیاهی،    سلول­ های بنیادی،    دستگاه تنفسی در انواع جانوران،    گردش خون در مهره داران،    تخریب گلبول ­های قرمز،    وظایف گلبول های سفید،    بیماری ­های دستگاه ایمنی،    مسیر جریان خون در کلیه،    تشکیل و تخلیه ادرار،    ساختار ماهیچه­ های اسکلتی،    انقباض ایزوتونیک و ایزومتریک،    لنفوسیت ­ها،    نورون ­ها،    سیناپس­،    مغز و مخچه،    هیپوتالاموس،    اجزای چشم،    اجزای گوش،    هورمون ­ها،    دیابت،    ماده ­ی ژنتیک،    ساختار نوکلئوتید و پلی ­نوکلئوتید،    کروموزوم ­ها و میتوز،    تعیین جنسیت،    سانتریول،    گامت ­زایی در جانور نر و ماده،    تفاوت اسپرم و تخمک­ ها،    رویان،    دوران جنینی،    وراثت،    هتروزیگوس و هوموزیگوس،    نحوه­ ی تعیین ژنوتیپ،    تالاسمی، هموفیلی،    رشد و نمو گیاهان،    مهندسی ژنتیک،    ژیبرلین­ ها،    سیتوکینین ­ها،   ژن ­های گسسته،    انواع RNA پلی ­مرازها،    تنظیم بیان ژن در یوکاریوت ­ها،    مهندسی ژنتیک،    پیدایش جانداران پرسلولی،   جمعیت،    گونه ­زایی،    انواع جمعیت ­ها،   انواع هم ­زیستی،    رفتار شناسی،    فتوسنتز،    واکنش­ های نوری،    ویروس ­ها،    باکتری­ ها،    تولید مثل جنسی در آغازیان تک و پر­سلولی

 

نکات درسی به همراه بیش از 4000 تست طبقه بندی شده با پاسخ ­های کاملاً تشریحی

زیست ­شناسی را با نکات تستی دقیق منطبق با کنکور از ما بخواهید.

دانلود

پیشگوی اعظم

من از دوران نوجوانی رویایی داشتم! رویای تاسیس یک مکان برای به اشتراک گذاشتن ایده ها و نظرات خودم و همچنین جایی برای دانشجویان و دانش آموزان عزیز که بتوانند تمامی مقالات و جزوات مورد نیاز خودرا از طریق یک سایت مرجع تامین کنند.اکنون،این رویا،godofdoc (خدای داکیومنت) نام دارد D:a

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *