قالب نمونه سوال جهت تایپ سوالات امتحانی نوبت اول و دوم و مناسب برای تمامی دروس و پایه ها ( با قابلیت خودکار درج شماره صفحه و …)

قالب نمونه سوال جهت تایپ سوالات امتحانی نوبت اول و دوم و مناسب برای تمامی دروس و پایه ها ( با قابلیت خودکار درج شماره صفحه و ...)

در این پست، قالب نمونه سوال تایپ شده در ورد و با فرمت ورد ( docx) قرار داده ایم که برای تایپ سوال انواع دروس مناسب می باشد.

تعداد صفحه : 1 صفحه

برخی ویژگی های این محصول:

1. چارچوب آماده برای سربرگ امتحانی ( مشخصات شامل نام و زمان پاسخ گویی و تعداد  صفحه ، تعداد سوال و...)

2. شماره صفحات آزمون به صورت خودکار در پایین صفحه درج می شود.

3. طراحی زیبا و استاندارد و مناسب چاپ برای برگۀ A4.( گاهی اوقات بدلیل عدم توجه به این مطلب قسمتی از صفحه در حین چاپ ناپدید می شود. که ما آن را برطرف نموده ایم.)

4. قابلیت خودکار ذخیره فونت هایی که شما برای تایپ استفاده می کنید. برای جلوگیری از به هم ریختن متن هنگامی که فایل رو در سیستم دیگری باز می کنید.

5. قابل ویرایش برای درج نام دبیر ، مدت پاسخگویی، تعداد سوالات

نمونه سوال درس ریاضی,دانلود فایل ورد نمونه سوال ریاضی,نمونه سوال ریاضی هفتم,دانلود نمونه سوال ریاضیات هفتم  docx,دانلود نمونه سوال درس ریاضی هشتم, دانلود نمونه سوال ریاضی هشتم خردادماه به صورت ,pdf دانلود نمونه سوال ریاضی هشتم به صورت ورد, دانلود نمونه سوال ریاضی هفتم به صورت ورد, دانلود فایل pdf نمونه سوال ریاضی هشتم, دانلود فایل ورد نمونه سوال ریاضی هشتم, نمونه سوال ریاضی نهم , pdfنمونه سوال درس ریاضی pdf و ورد, نمونه سوال درس ریاضی یازدهم تجربی مطابق با بارم بندی سال 97, نمونه سوال درس ریاضی مطابق با بارم بندی, نمونه سوال استاندارد درس ریاضی هشتم مطابق با بارم بندی به صورت, ورد, pdfدانلود نمونه سوالات درس ریاضی متوسطه اول , دوم مطابق با بارم بندی سال 96 97, دانلود نمونه سوالات استاندارد درس ریاضی هفتم و هشتم و نهم به صورت ورد و  pdf , نمونه سوال ورد نوبت اول ریاضی هشتم,  امتحان نوبت اول ریاضی هشتم فرمت ورد,نمونه سوال      word ترم اول ریاضی هشتم,دانلود آزمون نوبت اول ریاضی هشتم به صورت ورد  docx, قالب نمونه سوال,قالب نمونه سوال ریاضی

دانلود

پیشگوی اعظم

من از دوران نوجوانی رویایی داشتم! رویای تاسیس یک مکان برای به اشتراک گذاشتن ایده ها و نظرات خودم و همچنین جایی برای دانشجویان و دانش آموزان عزیز که بتوانند تمامی مقالات و جزوات مورد نیاز خودرا از طریق یک سایت مرجع تامین کنند.اکنون،این رویا،godofdoc (خدای داکیومنت) نام دارد D:a

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *