قالب آماده پاورپوینت گل و گیاه

قالب آماده پاورپوینت گل و گیاه

قالب زیبا در پاورپوینت همیشه تاثیر بسیاری روی نحوه ی آموزش و ارائه ی شما می گذارد. این موضوع مهم را هرگز فراموش نکنید ظاهر کار شما بخش مهمی از پروژه شما بوده و می تواند تاثیر کارتان را دوچندان کند. اگر برای آموزش و ارائه از پاورپوینت استفاده می کنید داشتن قالب زیبا و خاص جذابیت متن شما را بسیار بالا خواهد برد. ما دراین سایت قالب های فارسی بسیاری طراحی کرده ایم که حتی کسانی که آشنایی زیادی با پاورپوینت ندارند بتوانند به راحتی از این قالب ها استفاده کنند.

این قالب آماده با طرح گل وگیاه بسیار زیبا طراحی شده و برای درس آشنایی با گیاهان، گیاه شناسی، گیاه پزشکی، متن در مورد گیاهان دارویی و یا طب سنتی و یا حتی متن نوشته های شخصی برای کسی که به طبیعت علاقه دارد و...کاربردی است. این قالب پاورپوینت گل و گیاه با طرحی زیبا می تواند برای خیلی از سلیقه ها جالب و قابل استفاده باشد. تصاویری از طبیعت و گیاهان همیشه برای همه جذاب بوده و استفاده از تم های گل و گیاه زیبایی بسیاری به کار، می دهد.

مشخصات قالب با طرح گیاه

  • در 20 اسلاید قابل ویرایش
  • دارای تصاویر دوربری شده و زیبا از گیاهان
  • دارای اسلاید بسم الله و تشکر
  • اندازه اسلاید 16*9
  • دارای افکت تصاویر
  • دارای اسلاید جدول و نمودار

برای اینکه بخواهید از یک اسلاید کپی داشته باشید یا یک اسلاید را تکرار کنید روی اسلاید مورد نظر کلیک راست کنید و گزینه Duplicate slid را کلیک کنید.

تم پاورپوینت گل و گیاه

قالب فارسی با تم گیاه شناسی

قالب پاورپوینت گل

گیاه شناسی

گل و گیاه

گیاهان

دانلود

پیشگوی اعظم

من از دوران نوجوانی رویایی داشتم! رویای تاسیس یک مکان برای به اشتراک گذاشتن ایده ها و نظرات خودم و همچنین جایی برای دانشجویان و دانش آموزان عزیز که بتوانند تمامی مقالات و جزوات مورد نیاز خودرا از طریق یک سایت مرجع تامین کنند.اکنون،این رویا،godofdoc (خدای داکیومنت) نام دارد D:a

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *