فیلم فارسی شطرنج دامهای شروع بازی ایتالیایی

فیلم فارسی شطرنج دامهای شروع بازی ایتالیایی

 دامهای شروع بازی ایتالیایی

ایتالیایی – ایتالیایی آرام – گامبی اوانس و غیره…

آموزش حرفه ای شطرنج

توسط : روح الله رستمی (مربی رسمی فدراسیون شطرنج)

فرمت : MP4

تعداد ویدئوها : 5

محصول : chessrostami.ir

قابلیت پخش بر روی تمام سیستم عامل ها (کامپیوتر و اندروید و…)

 

آگاهی نداشتن از ،دام های شروع بازی شطرنج،ممکن است تبعات بسیار بدی برای یک شطرنجباز داشته باشد یادگیری دامهای شروع بازی برای تمامی بازیکنان امری ضروری میباشد حتی استادان بزرگ امروزی هم دراین دامها گرفتار شده اند دراین  مجموعه با آموزش برخی از قواعد شروع بازی و دامهای شروع بازی ایتالیایی شاخه اصلی,ایتالیایی آرام , گامبی اوانس و … شما یاد میگیرید که چطور از اشتباهات حریف نهایت استفاده را ببرید ویا با انجام بهترین حرکات و رعایت اصول شروع بازی در این دام ها گرفتار نشوید.

 

مطالعه شروع بازی و شناخت دامها و دست اندازهایی که از یک واریاسیون خاص ناشی می شوند چه از لحاظ دام گذاشتن برای حریف و چه از لحاظ خودداری از افتادن در دام حریف حائز اهمیت است. بازی های کوتاه نمایانگر نحوه بهره برداری از استراتژی ضعیف شروع بازی یا گسترش غلط حریف ناآشنا با یک شروع بازی خاص می باشند.
مجموعه دامهای شروع بازی باب طبع کسانی است که از بازیهای کوتاه لذت می برند.

 نمونه ویدئو :

دانلود

پیشگوی اعظم

من از دوران نوجوانی رویایی داشتم! رویای تاسیس یک مکان برای به اشتراک گذاشتن ایده ها و نظرات خودم و همچنین جایی برای دانشجویان و دانش آموزان عزیز که بتوانند تمامی مقالات و جزوات مورد نیاز خودرا از طریق یک سایت مرجع تامین کنند.اکنون،این رویا،godofdoc (خدای داکیومنت) نام دارد D:a

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *