فیلم فارسی ساختارهای پیاده ای شطرنج جلد 1 ساختار کارلسباد Pawn Structures vol 1

فیلم فارسی ساختارهای پیاده ای شطرنج جلد 1 ساختار کارلسباد Pawn Structures vol 1

فیلم فارسی ساختارهای پیاده شطرنج جلد 1

Pawn Structures vol 1

ساختار کارلسباد طرح های برنده با مهره سفید

طرح ریزی ,وضعیت های شناخته شده در وسط بازی شطرنج

توسط : روح الله رستمی (مربی رسمی فدراسیون شطرنج)

فرمت : mp4

مدت زمان آموزش : 1 ساعت و25 دقیقه

تعداد جلسات آموزشی : 6

سطح:بازیکنان مسابقات,پیشرفته,حرفه ای

محصول : chessok.ir - chessrostami.ir

مجموعه فوق العاده ارزشمند و منحصر به فرد  آموزش ساختارهای پیاده ای از سلسله آموزش های حرفه ای شطرنج که در چند شماره تهیه شده است. در جلد 1 به  آموزش ساختار کارلسباد و طرح ریزی در شطرنج در 6 جلسه  می پردازد. مطالعه و یادگیری کامل ساختارهای پیاده شما را یک گام  به استادی در شطرنج نزدیک می کند. اما ما چطور باید تمام ساختارهای پیاده همراه با طرح های برنده با مهره سفید وسیاه را یاد بگیریم؟ یادگیری این مطالب با حجم زیاد اطلاعات کار دشواری هست. این سوالی است که اکثرا از خودمان میپرسیم. در این مجموعه از روشی استفاده شده که بعد از آشنایی با ساختار کارلسباد و شناخت فرم های پیاده ای که از چه شروع بازیهایی بوجود آمده اند بطور جداگانه و مفصل با مثال های تیپیک وشناخته شده  طرح های برنده هر ساختار را با مهره سفید به شما توضیح میدهد. وشما به دانش استراتژیک ساختار های پیاده ای در حد یک استاد بزرگ دست می یابید. و براحتی ساختارهای شروع بازی های تخصصی خودتان را یاد خواهید گرفت. 

 

در حین گذر از مرحله شروع بازی به وسط بازی.طرح ریزی بر اساس سا ختارهای پیادهای متعارف بسیار سودمند و کار ساز است در این فیلم آموزشی نکات مهم راجع به ساختارهای پیاده ای و اهمیت آنها در شکل دهی و اجرای طرح ها به خوبی تشریح شده است و درک عمیقی را در بازیکن ایجاد میکند و هر شطرنجبازی میداند که درک صحیح چه نتایج مثبتی در کسب برتری های گوناگون خواهد داشت.

سرفصل مطالب جلسات آموزشی

1-Carlsbad-ساختار کارلسباد -آشنایی با شروع بازیهای ساختار کارلسباد

2-Carlsbadساختار کارلسباد طرح های برنده سفید- طرح حمله اقلیت
3-Carlsbadساختار کارلسباد طرح های برنده سفید - طرح پرس کردن سوارها
4-Carlsbadساختار کارلسباد طرح های برنده سفید  حمله به مرکز با e3-e4
5-Carlsbad ساختار کارلسباد طرح های برنده سفید - ایجاد پایگاه در مرکز
6-Carlsbad ساختار کارلسباد طرح های برنده سفید- حمله به جناح شاه

 
با مشاهده کامل این مجموعه به دانش استراتژیک ساختار پیاده ای کارلسباد و طرح های برنده با مهره سفید در حد یک استاد بزرگ دست می یابید دانلود این مجموعه را به تمام بازیکنان شطرنج توصیه می کنیم.
 
 

دانلود

پیشگوی اعظم

من از دوران نوجوانی رویایی داشتم! رویای تاسیس یک مکان برای به اشتراک گذاشتن ایده ها و نظرات خودم و همچنین جایی برای دانشجویان و دانش آموزان عزیز که بتوانند تمامی مقالات و جزوات مورد نیاز خودرا از طریق یک سایت مرجع تامین کنند.اکنون،این رویا،godofdoc (خدای داکیومنت) نام دارد D:a

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *