فیلم شطرنج تدارک کامل شروع بازی برد پر انرژی و هیجان انگیز سیستم بمباتیک 1f4 The Bombastic Bird

فیلم شطرنج تدارک کامل شروع بازی برد پر انرژی و هیجان انگیز سیستم بمباتیک 1f4 The Bombastic Bird

The Bombastic Bird’s – an energetic and exciting repertoire after 1.f4

تدارک کامل شروع بازی برد

سیستم بمباتیک

پر انرژی و هیجان انگیز 

توسط: IM Lawrence Trent استاد بین المللی لارنس ترنت

فرمت: MP4

محصول : chessbase 2020

سطح: پیشرفته,بازیکنان مسابقات,حرفه ای

مدت زمان پخش فیلم: 6 ساعت 21 دقیقه (انگلیسی)

Level:Advanced,  Tournament player,  Professional

 

این دوره آموزش یک شروع بازی مهیج و پر انرژی بعد از f4 با استاد بین المللی لارنس ترنت است که منجر به حرکات نوآورانه ای در شروع بازی شما خواهد شد.
استاد بین المللی لارنس ترنت Lawrence Trent: با گذشت سالها شنیده ام بازیکنانی که f4 بازی میکنند اغلب به تنبلی در یادگیری و تمرین یک شروع بازی مناسب معروف هستند. خب من خوشحالم که می گویم آن روزها واقعاً به پایان رسیده است. به “شروع برد سیستم بمباتیک ” خوش آمدید، یک گشایش انقلابی برای آن دسته از بازیکنانی که بدنبال پوزسیون و حرکات متحرک و مهیجی هستند.
در این دوره آموزشی حرکات نوآورانه ای به شما آموزش داده خواهد شد که منجر به رشد سطح کیفی شروع بازی و همچنین افزایش شانس موفقیت در مسابقات را برای شما به همراه خواهد داشت. باید به این نکته نیز اشاره کرد که قهرمان جهان مگنوس کارلسن نیز نگاه ویژای به تدارک شروع بازی های مختلف با انجام حرکات نو آورانه داشته که تاثیر زیادی در موفقیت او در سطح اول جهان داشته است.

دانلود

پیشگوی اعظم

من از دوران نوجوانی رویایی داشتم! رویای تاسیس یک مکان برای به اشتراک گذاشتن ایده ها و نظرات خودم و همچنین جایی برای دانشجویان و دانش آموزان عزیز که بتوانند تمامی مقالات و جزوات مورد نیاز خودرا از طریق یک سایت مرجع تامین کنند.اکنون،این رویا،godofdoc (خدای داکیومنت) نام دارد D:a

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *