فیلم تسلط بر آخربازی شطرنج: یادگیری اسرار آخربازی از یک سوپر استاد بزرگ Chess Endgame Domination

فیلم تسلط بر آخربازی شطرنج: یادگیری اسرار آخربازی از یک سوپر استاد بزرگ Chess Endgame Domination

 

Chess Endgame Domination

GM Maxim Dlugy

 تسلط بر آخربازی شطرنج: یادگیری اسرار آخربازی از یک سوپر استاد بزرگ

توسط استاد ماکسیم دلوگی

فرمت: MP4

قابلیت پخش در اندروید و کامپیوتر

Empire Chess 83: Chess Endgame Domination – GM Maxim Dlugy

 

چه چیزی در کاپابلانکا،اسمیسلوف، بابی فیشر، کارپوف و مگنوس کارلسن مشترک است؟ به جزاینکه همگی قهرمان جهان شدند، همگی استادان آخربازی بودند.

 

کاپابلانکا به خاطر دقت بی نظیرش در آخربازی به ماشین شطرنج مشهور بود! 

 

بابی فیشر خودش را در اتاق هتل اش زندانی کرد و قسم خورد که تا استاد آخربازی رخ نشده است در دید عموم نباشد. استادی او در آخربازی رخ هم افسانه ای بود.

 

مگنوس کارلسن بالاترین ریتینگ دار تاریخ شده است به لطف تسلط اش بی نظیراش بر آخربازی که آنرا حتی بهتر از بقیه سوپر استاد بزرگ ها بازی می کند.

البته اینها اتفاقی نیست!

 مطالعه آخربازی مدت ها به عنوان <راز>  بهتر شدن در شطرنج بوده است، که به شما قدرت واقعی و نهفته مهره ها  را می آموزد، یاد می دهد که با طرح بازی کنید و محاسبه دقیق داشته باشید.

در این دی وی دی ۳ ساعته استاد بزرگ ماکسیم دلوگی به شما عمیقا طرح های کلیدی آخربازی را می آموزد، چه مهره هایی را تعویض و چه مهره هایی را نگه دارید؟ چگونه ضعف های حریف را بیشتر کنید و خودتان را از ایجاد آن دور کنید.

 

این دی وی دی را تهیه کنید و و پیشرفت واقعی را در شطرنج تان حس کنید!

علاوه بر این، تکنیک صحیح برای برنده شدن در آخر بازی خاص است از جمله آخر بازی رخ با پیاده گذشته، فیل و پیاده در مقابل 2 پیاده، فیل در مقابل اسب و رخ سیاه در مقابل 2 پیاده متصل پوشیده شده است. دانش ضروری آخربازی برای بازیکنان خیلی مهم است.

دانلود

پیشگوی اعظم

من از دوران نوجوانی رویایی داشتم! رویای تاسیس یک مکان برای به اشتراک گذاشتن ایده ها و نظرات خودم و همچنین جایی برای دانشجویان و دانش آموزان عزیز که بتوانند تمامی مقالات و جزوات مورد نیاز خودرا از طریق یک سایت مرجع تامین کنند.اکنون،این رویا،godofdoc (خدای داکیومنت) نام دارد D:a

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *