فرم کامل و قابل ویرایش قرارداد معاوضه واحد مسكوني به صورت ورد 2 صفحه

فرم کامل و قابل ویرایش قرارداد معاوضه واحد مسكوني به صورت ورد 2 صفحه

فرم کامل و قابل ویرایش قرارداد معاوضه واحد مسكوني به صورت ورد 2 صفحه به صورت ورد با قابلیت ویرایش کامل در دسترس شماست.

 

به نام خدا

 

قرارداد معاوضه واحد مسكوني

 

قرارداد حاضر در تاریخ…………………… بين سازمان ……………….به نمايندگي …………………که از این پس سازمان نامیده می شود و  ………………………………………….. فرزند……….به شماره شناسنامه  ………………….. صادره از ……………. که از این پس مالک نامیده می شود به شرح مواد آتی منعقد گرديد.

 

ماده 1 ـ عوضين قرارداد :

الف) شش دانگ …….. واحدمسکونی به مساحت …………….مترمربع به پلاک ثبتی ………..فرعی از …………..اصلی واقع در…………………………………………………………………. . به انضمام حق امتیاز آب ، برق و سایرحقوق و ملحقات و منضمات عرفی آن که متعلق به مالک بوده واز این پس عوض نامیده می شود، به موجب این قرارداد به سازمان واگذار و منتقل گردید.                                      

ب) شش دانگ …… واحد مسکونی به مساحت تقریبی …………..مترمربع واقع در ……………………………………………………………………… به انضمام حق امتیاز آب ، برق و سایرحقوق و ملحقات و منضمات عرفی آن  که متعلق به سازمان بوده و از این پس معوض نامیده می شود ، به موجب این قرارداد به مالک واگذار و منتقل گردید.

تبصره : در ازای عوض ، …….واحد دیگر  به مساحت ………………..مترمربع واقع در …………………………………………………………به عنوان معوض به مالک واگذار و منتقل گردید.

 

ماده 2 ـ تعهدات مالك :

1- مالک متعهد گردید ظرف مدت …….. روز پس از ابلاغ قرارداد حاضر، نسبت به تنظیم سند رسمی عوض به نام سازمان در دفترخانه ای که از سوی سازمان تعیین می شود، اقدام نماید.

برای دانلود از کادر زیر اقدام به دانلود نمایید.

 

با تشکر

دانلود

پیشگوی اعظم

من از دوران نوجوانی رویایی داشتم! رویای تاسیس یک مکان برای به اشتراک گذاشتن ایده ها و نظرات خودم و همچنین جایی برای دانشجویان و دانش آموزان عزیز که بتوانند تمامی مقالات و جزوات مورد نیاز خودرا از طریق یک سایت مرجع تامین کنند.اکنون،این رویا،godofdoc (خدای داکیومنت) نام دارد D:a

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *