فرم کامل و قابل ويرايش قرارداد مشارکت به صورت ورد 9 صفحه به صورت ورد

فرم کامل و قابل ويرايش قرارداد مشارکت به صورت ورد 9 صفحه به صورت ورد

فرم کامل و قابل ويرايش قرارداد مشارکت به صورت ورد 9 صفحه به صورت ورد با قابليت ويرايش کامل در دسترس شماست.

 

 

قرارداد مشارکت

 

مقدمه:

این قرارداد با عنايت به مصوبه شوراي عالي سرمايه گذاری و مشارکت مورخ --- بين ………………. به نمايندگي آقاي …………………….، به آدرس، ………………………………….. تلفن ………………….كه دراين قرارداد به اختصار ……………نامیده می شود، از يك طرف و از طرف دیگر شرکت --- به شماره ثبت --- ثبت شرکت های --- به نمایندگی آقای ---، فرزند ---، به شماره شناسنامه ---، صادره از ---، به عنوان مدیر عامل، مستند به روزنامه رسمی شماره --- مورخ --- به آدرس ---، تلفن ---كه در این قرارداد به اختصار شریک نامیده می شود، با شرایط زیر منعقد گردید.

 

ماده يك (موضوع قرارداد):

مشارکت و سرمایه گذاری جهت احداث مجموعه --- برروي پلاك ثبتی شماره ---بخش --- .......................... به مساحت --- مترمربع واقع در---، طبق نقشه های تأیید شده .......................... منطقه --- که به امضای طرفین رسیده و جزء لاینفک این قرارداد می باشد.

 

ماده دو (آورده طرفين):

 • آورده .......................... عبارت است از:
 • زمین پلاک ثبتی --- (محل اجرای قرارداد) به مساحت ---متر مربع به استناد سند مالکیت که تصویر آن به امضای طرفین رسیده و جزء لاینفک قرارداد بوده و متعلق به .......................... .......................... می باشد.
 • کلیه هزینه های صدور پروانه ساختمانی طبق ضوابط .......................... ...........................

 

 

 

 • آورده شریک :
 • کليه هزینه های مربوط به طراحي پروژه، تهيه نقشه هاي معماري، سازه و تاسیسات همچنین مديريت نظارت پروژه ، نظارت معماری، سازه و تاسیسات بر اساس ضوابط و تعرفه های سازمان نظام مهندسی.
 • کليه هزینه های ساخت تا اتمام عملیات ساختمانی پروژه به گونه ای که .......................... تا پایان عملیات ساختمانی و آماده شدن مجموعه برای بهره برداری هیچگونه هزینه ای پرداخت ننماید، اعم از دستمزد کارگران، پیمانکاران، مصالح ساختمانی، حق بیمه کارگران و هزینه های بیمه ساختمان، مسؤولیت مدنی پروژه به هر میزان که باشد.

 

ماده سه (قدرالسهم طرفین):

با عنايت به آورده طرفین که در ماده دو قرارداد ذکر شده است و بر اساس توافق انجام شده،  قدر السهم طرفین به نسبت --- شریک و --- .......................... از کل عرصه و اعیان تعیین گردید. نحوه تقسيم واحدهاي تجاري و دفاتر كار در طبقات مختلف به شرح جدول پیوست که به امضای طرفین رسیده و جزء لاینفک قرارداد می باشد، مشخص گردیده است.

تبصره 1-  هرگونه افزايش فضاهاي تجاري و دفتركار و يا زيربناي ساختمان به نسبت قدرالسهم طرفين تقسيم خواهد شد.

تبصره 2-  طرفین می توانند با توافق نسبت به واگذاري يا خريد سهم طرف مقابل به قیمت روز اقدام نمایند.

تبصره 3-  هزینه خرید انشعابات آب، برق، گاز و تلفن براساس قدرالسهم طرفين پرداخت مي گردد و شریک موظف به پيگيري اخذ و نصب انشعابات مي باشد.

 

ماده چهار (مدت قرارداد):

مدت قرارداد از تاریخ انعقاد به مدت --- ماه می باشد و شریک متعهد است عملیات ساختمانی را طی مدت مذکور و مطابق با برنامه زمانبندی پیوست قرارداد که به امضاء طرفین رسیده و جزء لاینفک قرارداد می باشد، به اتمام رساند.

تبصره 1- در صورتیکه شریک در اتمام عملیات اجرایی ساختمان تأخیر داشته باشد به ازاء هر روز تأخیر مبلغ ---ریال (--- ریال) به عنوان خسارت از قدر السهم شریک به قیمت روز کسر و به قدر السهم .......................... اضافه می گردد.

تبصره 2- اگر شریک قبل از پایان مدت زمان قرارداد عملیات اجرایی پروژه را به اتمام برساند، به ازاء هر روز تسریع مبلغ --- ریال (---ریال) از قدر السهم .......................... به قیمت روز کسر و به قدر السهم شریک اضافه می گردد.

تبصره 3- در صورت بروز حوادث غیره مترقبه (فورس ماژور) که باعث تأخیر در عملیات اجرایی پروژه می گردد، با تأیید کتبی مرجع نظارت مدت زمان تأخیر ایجاد شده به مدت قرارداد اضافه خواهد گردید.

 

ماده پنج (تعهدات شریک):

 • شریک موظف است عملیات اجرایی ساختمان را مطابق با نقشه های تأیید شده که به امضاء طرفین رسیده و جزء لاینفک قرارداد می باشد، به انجام برساند و هرگونه تغییر در نقشه ها بدون مجوز کتبی از مرجع نظارت امکان پذیر نمی باشد.
 • شریک متعهد است عمليات اجرائي را توسط افراد ذیصلاح و متخصص انجام دهد و دستمزد و بیمه کارگران را مطابق قانون كار و قانون تامین اجتماعی مرتّباً پرداخت نمايد.
 • شریک مسؤوليت كامل حسن عملیات اجراي پروژه در چهارچوب مفاد این قرارداد و ضمائم آن را بعهده دارد.
 • شریک موظف است درپايان هرماه ميزان پيشرفت يا تاخير عملیات اجرایی پروژه را نسبت به برنامه زمانبندی اولیه، همچنین مشکلات و موانع اجرائي را به اطلاع دستگاه نظارت برساند و درخصوص آنها كسب تكليف نمايد.
 • شریک باید پیش از آغاز عملیات، شخص واجد صلاحيتي را كه مورد قبول شهرداري باشد، به عنوان مدیر پروژه به .......................... معرفی نماید.

شریک پیش از عملیات اجرايی باید نقاط بر و کف را از لحاظ تطبيق با نقشه هاكنترل نمايد و پس از تائيد توسط شهرداري

براي دانلود از کادر زير اقدام به دانلود نماييد.

 

با تشکر

دانلود

پیشگوی اعظم

من از دوران نوجوانی رویایی داشتم! رویای تاسیس یک مکان برای به اشتراک گذاشتن ایده ها و نظرات خودم و همچنین جایی برای دانشجویان و دانش آموزان عزیز که بتوانند تمامی مقالات و جزوات مورد نیاز خودرا از طریق یک سایت مرجع تامین کنند.اکنون،این رویا،godofdoc (خدای داکیومنت) نام دارد D:a

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *