فرم کامل و قابل ويرايش قرارداد ارائه خدمات اسكان و پذيرايي ميهمانان داخلي و خارجي به صورت ورد 7 صفحه

فرم کامل و قابل ويرايش قرارداد ارائه خدمات اسكان و پذيرايي ميهمانان داخلي و خارجي به صورت ورد 7 صفحه

فرم کامل و قابل ويرايش قرارداد ارائه خدمات اسكان و پذيرايي ميهمانان داخلي و خارجي به صورت ورد 7 صفحه به صورت ورد با قابليت ويرايش کامل در دسترس شماست.

  «توافقنامه»

 

اين توافقنامه في­مابين سازمان …………………. به نشاني تهران-……………………… و شماره تلفن…………. كه در اين توافقنامه اختصاراً سازمان ناميده از يك طرف و شركت/ دفتر خدمات مسافرتي و جهانگردي …………………………… به شماره مجوز ………………. . بند ب  با مديريت يا نمايندگي آقاي / خانم …………………………………. به نشاني …………………………………………………………………………………..تلفن ………………….فکس……………………..  همراه………………… وپست الكترونيكي ………………………………………………..در این توافقنامه اختصاراً بهره ور نامیده می شود از طرف دیگر بشرح موارد و شرایط ذیل منعقد گردیده و طرفین شرعاً و قانوناً متعهد و ملزم به اجرای کامل مفاد این توافقنامه می باشند. ماده 1): موضوع توافقنامه:

عبارت است از ارائه خدمات اسكان و پذيرايي ميهمانان داخلي و خارجي بهره­ور در هر يك از هتلها و مراكز اقامتي تابعه سازمان حسب تقاضاي بهره­ور و براساس شرايط و مفاد اين توافقنامه.

ماده 2): مدت توافقنامه:

مدت اجراي اين توافقنامه از تاريخ……………………… لغايت …………………… به مدت ………….. مي­باشد.

1-2) تمديد توافقنامه منوط به تسويه حساب بهره­ور با سازمان و با توافق كتبي طرفين است.

ماده 3):- نرخ و شرايط پرداخت:

1-3) نرخ فروش خدمات مورد درخواست ، موضوع توافقنامه وتخفیفات ارائه شده براساس جدول پیوست (شماره یک ) مي­باشد.

تبصره1: ايام نوروز در كليه هتلها بجز هتل هويزه شامل نرخ های اين توافقنامه نمي­گردد و مبناء همكاري قيمت­هاي تابلوي هتل مي­باشد.

2-3) در صورت هرگونه تغيير نرخ و يا عوارض قانوني توسط سازمان ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري در مدت اين توافقنامه كه توسط سازمان به بهره­ور بصورت كتبي اعلام مي­گردد مورد قبول  بهره­ور و ملاك عمل خواهد بود.

3-3) در صورت درخواست خدمات اضافي توسط بهره­ور مراتب مي­بايد به صورت كتبي به هتل اعلام و بهره­ور ملزم به پرداخت هزينه­هاي آن بر اساس نرخ هتل مي­باشد.

4-3) بهره­ورموظف است درهرمورد بهر­ه برداري 48 ساعت قبل از پذيرش 30% هزينه اسكان را به حساب هتل واریز و در زمان خروج  مسافران نسبت به تسويه حساب قطعي اقدام نمايد.

تبصره 2: حسابهای جاری هتل های تابعه بشرح جدول پیوست ( شماره دو) می باشد.

ماده 4):- تعهدات بهره­ور:

1-4) بهره­ور بايد در خواست­هاي رزرو بصورت گروهي را حداقل 15 روز قبل از ورود میهمانان بصورت كتبي به سازمان(هتل) اعلام نمايد.

2-4) بهره­ور موظف است در درخواست هاي رزرو ارسالي به هتل تاريخ دقيق ورود و خروج ، تعداد و اسامي و مشخصات كامل میهمانان، تعداد و نوع اتاق يا سرويس اضافه، نوع پذيرايي، هزينه­هاي قابل قبول پرداخت بهره­ور را به تفكيك مشخص و اعلام نمايد، در غير اين صورت هتل هيچ گونه مسئوليتي در قبال رزرو اتاق و پذيرايي از میهمانان بهره­ور نخواهد داشت.

3-4) بهره ور بايد فردي را بعنوان نماينده تام­الاختيار معرفي نمايد. بديهي است كليه درخواست ها و نامه­ها با امضاء ايشان و مهر آژانس مورد تأييد مي­باشد.

4-4) بهره­ور ملزم به رعايت مقررات حاكم بر نحوه اداره اماكن اقامتي و مقررات هتل ها و همچنين رعايت ارزشها و شئونات اسلامي بالاخص حجاب اسلامي بوده و ميهمانان خود را به رعايت آن توجيه نمايد.

5-4) بهره­ور متعهد است در صورت تغيير احتمالي در برنامه رزرو مراتب را حداقل48ساعت قبل از ورود میهمانان و با رعايت مفاد ماده  ( 2-4) توافقنامه به هتل اعلام نمايد.

براي دانلود از کادر زير اقدام به دانلود نماييد.

 

با تشکر

دانلود

پیشگوی اعظم

من از دوران نوجوانی رویایی داشتم! رویای تاسیس یک مکان برای به اشتراک گذاشتن ایده ها و نظرات خودم و همچنین جایی برای دانشجویان و دانش آموزان عزیز که بتوانند تمامی مقالات و جزوات مورد نیاز خودرا از طریق یک سایت مرجع تامین کنند.اکنون،این رویا،godofdoc (خدای داکیومنت) نام دارد D:a

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *