فرمول محلول ضد عفونی کننده دست

فرمول محلول ضد عفونی کننده دست

فرمولاسیون محلول ضد عفونی کننده دست

 

یک نوع ضدعفونی ‌کننده مکمل یا جایگزین برای شستن دستان با آب و صابون است. گونه‌های متفاوتی از این نوع ضدعفونی‌کننده به شکلهای فوم، ژل و محلول مایع وجود دارد.

الکل موجود در سنتایزر تأثیر بیشتری از آب و صابون برای از بین بردن میکروب‌ها دارد و در عین حال به اندازه آب و صابون باعث خشکی دست‌ها نمی‌شود.

این فرمولاسیون توسط مهندسین شیمی ما طراحی و در حال حاضر در حال تولید به صورت کارگاهی و صنعتی است. همچنین زمان ترکیب شدن مواد و وزن مواد اولیه مورد نیاز نیز توضیح داده شده است که کار تولید را برای شما آسان می نماید.

در این فرمولاسیون می توان از کلیه اسانس های مجاز جهت ایجاد رایحه خوش استفاده کرد.

این محلول دارای پی اچ خنثی بوده و آسیبی به دست ها وارد نمی کند و به دلیل وجود ویتامین های مختلف باعث لطافت و نرمی دست ها می شود. همچنین دارای قدرت ضدعفونی کنندگی بالا و غلظت مناسب می باشد.

این فرمولاسیون که توسط مهندسین شیمی ما به صورت بومی فرموله شده است میتواند پارامترهای لازم را که شما خواهان آن در تولید با کیفیت و خواص بسیار خاص هستید را برای شما فراهم نماید.

این فرمول موارد تایید سازمان غذا و دارو می باشد.

ویژگی های فرمولاسیون محلول ضد عفونی کننده دست:

1) محافظ دست ها در مقابل میکروب‌ها و باکتری‌های بیماری‌زا

2) جذب بلافاصله بدون ایجاد چسبندگی بر روی پوست

3) مناسب برای همه سنین و انواع پوست

4) ضد عفونی کننده مرغوب

5) بدون زبر کردن پوست

6) حاوی عصاره آلوئه ورا

7) دارای پی اچ مناسب

8) مواد اولیه موجود در بازار

9) در حال تولید صنعتی

انواع فرمولاسیون محلول ضد عفونی کننده دست, محلول ضد عفونی کننده سطوح از قیمت ارزان تا کیفیت بسیار قوی موجود می باشد.

قیمت این فرمول در بازار دو میلیون تومان است که با توجه به تولید صنعتی می توانید این فرمولاسیون را با خیال آسوده از سایت فایل سل دانلود و شروع به تولید نمایید.

دانلود

پیشگوی اعظم

من از دوران نوجوانی رویایی داشتم! رویای تاسیس یک مکان برای به اشتراک گذاشتن ایده ها و نظرات خودم و همچنین جایی برای دانشجویان و دانش آموزان عزیز که بتوانند تمامی مقالات و جزوات مورد نیاز خودرا از طریق یک سایت مرجع تامین کنند.اکنون،این رویا،godofdoc (خدای داکیومنت) نام دارد D:a

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *