فرمول مایع نرم کننده لباس

فرمول مایع نرم کننده لباس

فرمولاسیون مایع نرم کننده لباس

 

بافت برخی از لباس‌ ها به‌ گونه‌ ای است که الکتریسیته را در خود جذب می‌ کنند و همین مسئله باعث ناراحتی شما و حتی جذب گرد و غبار و خرده مو روی لباس می‌ گردد. برخی از نرم‌ کننده‌ های لباس ترکیباتی دارند که الکتریسیته ساکن لباس را از بین می‌ برند که این مسئله مانع چروک شدن لباس‌ ها نیز می‌ گردد.

از مزیت‌ های دیگر مایع نرم‌ کننده لباس می‌ توان به اتوکشی ساده اشاره کرد. برخی از لباس‌ ها بافت خشکی دارند که این مسئله باعث می‌ شود چین و چروک‌ های عمیق و خشکی روی لباس ایجاد شود که به سادگی با اتو صاف نشوند. در این صورت نرم‌ کننده لباس کمک می‌ کند تا چین و چروک کمتری روی لباس ایجاد شود و اتو کشیدن نیز راحت‌ تر گردد.

از لحاظ قیمت تولید و روش تولید خاطر نشان نماییم که با خیالت راحت این فرمولاسیون را از فایل سل تهیه و تولید نمایید.

مواد اولیه مورد نیاز برای تولید این محصول در بازار موجود است و از طریق اینترنت می توانید آن را از شرکت های مواد اولیه فروش تهیه نمایید. 

ویژگی های فرمولاسیون مایع نرم کننده لباس:

1) از بین برنده الکتریسیته ساکن

2) غلظت مناسب

3) قدرت نرم کنندگی بالا

4) رایحه خوش

5) مناسب برای هر نوع حوله و لباس و پارچه

6) از بین برنده چین و چروک

لازم به ذکر است که قیمت این فرمولاسیون در بازار بیش از دو میلیون تومان است که با توجه به تولید صنعتی این فرمولاسیون می توانید به راحتی و با خیال آسوده و قیمت بسیار پایین آن را از سایت فایل سل دانلود و شروع به تولید نمایید.

یک صفحه پی دی اف

دانلود

پیشگوی اعظم

من از دوران نوجوانی رویایی داشتم! رویای تاسیس یک مکان برای به اشتراک گذاشتن ایده ها و نظرات خودم و همچنین جایی برای دانشجویان و دانش آموزان عزیز که بتوانند تمامی مقالات و جزوات مورد نیاز خودرا از طریق یک سایت مرجع تامین کنند.اکنون،این رویا،godofdoc (خدای داکیومنت) نام دارد D:a

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *