فرمول مایع دستشویی صنعتی

فرمول مایع دستشویی صنعتی

فرمولاسیون مایع دست شویی صنعتی

 

فرمولاسیون مایع دستشویی که توسط مهندسین شیمی ما فرموله شده است و در حال تولید می باشد دارای غلظت و کف دهی مناسب است و در عین حال شویندگی و اکتیو لازم را دارد.

مایع دست شویی دارای انواع سورفکتانت های آنیونی, کاتیونی, آمفوتری و نانیونیک با سایر مواد پر کننده و نرم کننده و افزودنی می باشد که کلیه آلودگی های روی سطح پوست دست شما را پاک می نماید و همزمان قادر است تا از چربی و رطوبت پوست دست شما در برابر این مواد شیمیایی پاک کننده محافظت نماید.

این فرمولاسیون که توسط مهندسین شیمی ما به صورت بومی فرموله شده است می تواند پارامترهای لازم را که شما خواهان آن در تولید هستید را برای شما فراهم نماید.

از لحاظ غلظت و کف دهی نیز این فرمول مایع دستشویی ارزان قیمت استاندارد دارای کف و غلظت مناسب و مشتری پسند است.

مایع های دست شویی با توجه به سلیقه مصرف کننده و همچنین خواص و کارآیی آنها برای پوست در انواع رنگ ها و اسانس ها و به شکل های مختلف ساخته می شود که معمولا سعی می شود تا علاوه بر خاصیت پاک کنندگی و از بین بردن انواع آلودگی از سطح پوست باعث نرمی و همچنین خواص جانبی از جمله خاصیت ترمیم کنندگی برای پوست باشد.

از لحاظ قیمت تولید و روش تولید خاطر نشان نماییم که با خیالت راحت این فرمولاسیون را از فایل سل تهیه و تولید نمایید.

مواد اولیه مورد نیاز برای تولید این محصول در بازار موجود است و از طریق اینترنت می توانید آن را از شرکت های مواد اولیه فروش تهیه نمایید. 

تفاوت این فرمولاسیون با فرمولاسیون مایع دستشویی صنعتی در تعداد ترکیبات و مواد اولیه است.

این فرمول مورد تایید سازمان غذا و دارو است.

ویژگی های فرمولاسیون مایع دستشویی صنعتی:

1) دارای غلظت مناسب

2) دارای کف مناسب

3) دارای قدرت شویندگی مناسب

4) مواد اولیه موجود در بازار

5) کاملا اقتصادی و مقرون به صرفه

6) دارای مواد استاندارد مورد تایید بهداشت

7) دارای مواد نرم کننده پوست

8) دارای رایحه خوش

9) عدم ایجاد حساسیت پوستی

10) در حال تولید صنعتی

انواع مایع دستشویی ارزان قیمت، مایع دستشویی کیفیت بالا، مایع دستشویی ویتامینه و مایع دستشویی بسیار غلیظ و غیره موجود می باشد.

لازم به ذکر است که قیمت این فرمولاسیون در بازار بیش از دو میلیون تومان است که با توجه به تولید صنعتی این فرمولاسیون می توانید به راحتی و با خیال آسوده و قیمت بسیار پایین آن را از سایت فایل سل دانلود و شروع به تولید نمایید.

یک صفحه پی دی اف

 

دانلود

پیشگوی اعظم

من از دوران نوجوانی رویایی داشتم! رویای تاسیس یک مکان برای به اشتراک گذاشتن ایده ها و نظرات خودم و همچنین جایی برای دانشجویان و دانش آموزان عزیز که بتوانند تمامی مقالات و جزوات مورد نیاز خودرا از طریق یک سایت مرجع تامین کنند.اکنون،این رویا،godofdoc (خدای داکیومنت) نام دارد D:a

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *