فرمول ضد یخ

فرمول ضد یخ

فرمولاسیون ضد یخ

 

فرمولاسیون ضد یخ که توسط مهندسین شیمی ما فرموله شده است و در حال تولید می باشد دارای خاصیت ضد خورندگی و ضد زنگ زدگی و ضد رسوب بالا می باشد.

موتور خودرو باید به روشی خنک شود و این گرما را دفع کند. در غیر این صورت دمای موتور مدام افزایش می‌یابد تا جایی که اجزای فلزی داخل آن شروع به ذوب‌ شدن می‌کنند و پس از مدتی کل موتور را تحت‌‌الشعاع قرار می‌دهند. برای جلوگیری از این مشکل از ضد یخ استفاده می شود. ضدیخ مایعی سبز رنگ است که به مخزن آب رادیاتور اضافه می شود تا سیستم خنک کننده خودرو در فصل سرد سال دچار یخ زدگی نشود.

این فرمولاسیون که توسط مهندسین شیمی ما به صورت بومی فرموله شده است می تواند پارامترهای لازم را که شما خواهان آن در تولید هستید را برای شما فراهم نماید.

فرمول ضد یخ دارای کیفیت  بسیار خوب و مشتری پسند است.

از لحاظ قیمت تولید و روش تولید خاطر نشان نماییم که با خیالت راحت این فرمولاسیون را از فایل سل تهیه و تولید نمایید.

مواد اولیه مورد نیاز برای تولید این محصول در بازار موجود است و از طریق اینترنت می توانید آن را از شرکت های مواد اولیه فروش تهیه نمایید. 

ویژگی های فرمولاسیون ضد یخ:

1) در برابر زنگ زدگی و خوردگی مقاومت نشان می دهد.

2) ضد زنگ و ضد خوردگی هم هست.

3) قدرت انتقال حرارت بالایی دارد.

4) روی رنگ خودرو تاثیر منفی نمی گذارد.

5) پایداری شیمیایی بالایی دارد.

6) تجزیه پذیر است و با محیط زیست متناسب می باشد.

7) قابل اشتعال نیست و کمترین میزان سم را دارد.

8) در حال تولید صنعتی

لازم به ذکر است که قیمت این فرمولاسیون در بازار بیش از یک میلیون تومان است که با توجه به تولید صنعتی این فرمولاسیون می توانید به راحتی و با خیال آسوده و قیمت بسیار پایین آن را از سایت فایل سل دانلود و شروع به تولید نمایید.

 

1صفحه

دانلود

پیشگوی اعظم

من از دوران نوجوانی رویایی داشتم! رویای تاسیس یک مکان برای به اشتراک گذاشتن ایده ها و نظرات خودم و همچنین جایی برای دانشجویان و دانش آموزان عزیز که بتوانند تمامی مقالات و جزوات مورد نیاز خودرا از طریق یک سایت مرجع تامین کنند.اکنون،این رویا،godofdoc (خدای داکیومنت) نام دارد D:a

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *