فرمول صابون دست و صورت

فرمول صابون دست و صورت

فرمولاسیون صابون دست و صورت

 

صابون ها نمک های اسیدهای چرب سدیم یا پتاسیم محلول در آب هستند. صابون ها از چربی ها و روغن ها یا اسیدهای چرب آن ها توسط فرآیندهای شیمیایی با قلیائیت قوی تهیه می شوند. بنابراین، صابون ها و شوینده ها نمک هستند. صابون ها اجزای اصلی اکثر روغن های روان کننده و غلیظ کننده هستند.

صابون ها انواع مختلفی دارند. در شستن دست، به عنوان یک سورفکتانت، هنگامی که صابون با کمی آب له می شود، با از بین بردن لایه دو لایه لیپیدی غشای آن ها و غیر طبیعی سازی پروتئین ها، میکروارگانیسم ها را از بین می برد.

از لحاظ قیمت تولید و روش تولید خاطر نشان نماییم که با خیالت راحت این فرمولاسیون را از فایل سل تهیه و تولید نمایید.

مواد اولیه مورد نیاز برای تولید این محصول در بازار موجود است و از طریق اینترنت می توانید آن را از شرکت های مواد اولیه فروش تهیه نمایید. 

ویژگی های فرمولاسیون صابون  دست و صورت:

1) از بین برنده میکروب ها

2) دارای خاصیت شویندگی قوی

3) دارای پی اچ سازگار با پوست

4) عدم ایجاد حساسیت و خشکی

5) دارای رایحه خوش

6) آنتی باکتریال

7) در حال تولید صنعتی

لازم به ذکر است که قیمت این فرمولاسیون در بازار بیش از سه میلیون تومان است که با توجه به تولید صنعتی این فرمولاسیون می توانید به راحتی و با خیال آسوده و قیمت بسیار پایین آن را از سایت فایل سل دانلود و شروع به تولید نمایید.

یک صفحه پی دی اف

دانلود

پیشگوی اعظم

من از دوران نوجوانی رویایی داشتم! رویای تاسیس یک مکان برای به اشتراک گذاشتن ایده ها و نظرات خودم و همچنین جایی برای دانشجویان و دانش آموزان عزیز که بتوانند تمامی مقالات و جزوات مورد نیاز خودرا از طریق یک سایت مرجع تامین کنند.اکنون،این رویا،godofdoc (خدای داکیومنت) نام دارد D:a

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *