فرمول شامپو فرش مخصوص قالیشویی

فرمول شامپو فرش مخصوص قالیشویی

فرمولاسیون شامپو فرش مخصوص قالیشویی

 

شامپوی فرش یک شوینده خنثی است که برای تمیز کردن فرش هایی که مواد چرب روی آن ها ریخته و فرو رفته کاربرد دارد. شامپوی مخصوص فرش از مواد شیمیایی ساخته شده، که می تواند انواع آلودگی را در خود حل کند. این یعنی می تواند روی الیاف نخ و پارچه هم تاثیر بگذارد.

این شامپوها به بافت و رنگ فرش هیچ آسیبی وارد نمی کند و آن را حفظ نموده و دارای خاصیت آنتی باکتریالی است و هر نوع لکه سرسخت مانند: لکه روغن، چربی، جوهر و قهوه را به راحتی از روی فرش پاک می کند.

 

از لحاظ قیمت تولید و روش تولید خاطر نشان نماییم که با خیالت راحت این فرمولاسیون را از فایل سل تهیه و تولید نمایید.

مواد اولیه مورد نیاز برای تولید این محصول در بازار موجود است و از طریق اینترنت می توانید آن را از شرکت های مواد اولیه فروش تهیه نمایید. 

این فرمول مورد تایید سازمان غذا و دارو است.

ویژگی های فرمولاسیون شامپو فرش مخصوص قالیشویی:

1) سازگار با انواع فرش ها و موکت ها

2) قدرت تمیز کنندگی بالا

3) عدم آسیب به تار و پود فرش

4) عدم تغییر رنگ فرش

5) عدم خشکی و سفتی فرش

6) دارای کف فراوان

7) دارای وسیکوزیته مناسب

8) قیمت اقتصادی

انواع شامپو فرش ارزان قیمت، شامپو فرش کیفیت بالا، شامپو فرش کیفیت بالا با کف فراوان و شویندگی پر قدرت و غیره موجود می باشد.

لازم به ذکر است که قیمت این فرمولاسیون در بازار بیش از دو میلیون تومان است که با توجه به تولید صنعتی این فرمولاسیون می توانید به راحتی و با خیال آسوده و قیمت بسیار پایین آن را از سایت فایل سل دانلود و شروع به تولید نمایید.

 

1 صفحه

پی دی اف

دانلود

پیشگوی اعظم

من از دوران نوجوانی رویایی داشتم! رویای تاسیس یک مکان برای به اشتراک گذاشتن ایده ها و نظرات خودم و همچنین جایی برای دانشجویان و دانش آموزان عزیز که بتوانند تمامی مقالات و جزوات مورد نیاز خودرا از طریق یک سایت مرجع تامین کنند.اکنون،این رویا،godofdoc (خدای داکیومنت) نام دارد D:a

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *