فرمول تولید ضد عفونی هوا

فرمول تولید ضد عفونی هوا

در طول روز عوامل مختلف بسیاری از جمله ویروس کرونا ممکن است باعث ایجاد بیماری در فضا شوند. این فرمولاسیون به سرعت این ویروس، باکتری و یا قارچ را از برده و هوایی تازه، تمیز و برای استنشاق ایجاد می کند. در این فرمولاسیون که با استفاده از ترکیبات تجزیه پذیر و دوستدار محیط زیست تهیه شده و مواد موثره موجود در این فرمولاسیون اثرات ضد میکروب، ضد ویروس و ضد قارچ دارند و به همین دلیل از این اسپری می توان به منظور ضد عفونی کردن هوا استفاده کرد.

این اسپری قابل مصرف در فضاهای مختلفی چون، اتاق خواب، اتاق بیمار، دستشویی و حمام، اتومبیل و همچنین مکان های عمومی چون مساجد، آمفی تئاتر ها، کلاس های آموزشی، محیط کار و... می باشد. برای استفاده از این محصول جهت تازه و ضد عفونی کردن هوا کافی است تا مقداری از آن را در محیط اسپری نموده و برای مدت چند دقیقه در و پنجره ها را بسته نگه دارید.

 

 

دانلود

پیشگوی اعظم

من از دوران نوجوانی رویایی داشتم! رویای تاسیس یک مکان برای به اشتراک گذاشتن ایده ها و نظرات خودم و همچنین جایی برای دانشجویان و دانش آموزان عزیز که بتوانند تمامی مقالات و جزوات مورد نیاز خودرا از طریق یک سایت مرجع تامین کنند.اکنون،این رویا،godofdoc (خدای داکیومنت) نام دارد D:a

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *