فایل صوتی هیپنوتیزم برای افزایش جذبه و یافتن عشق

فایل صوتی هیپنوتیزم برای افزایش جذبه و یافتن عشق

فایل صوتی هیپنوتیزم برای افزایش جذبه و یافتن عشق

نیاز به داشتن همدم و همسر در هر انسانی طبیعی بوده و ممکن است قدم های زیادی را هم در این راه برداشته باشد ولی بنا به دلایل مختلف با شکست مواجه شده باشد و یا حتی اصلا نتواند شخص مورد علاقه خود را پیدا کند و تصور کند در این گیتی تنها است.

از دلایل مهم شکست در جذب معشوق و پیدا کردن همسر و … نداشتن اعتماد به نفس، کم رویی، خود کم بینی و جذبه بسیار پایین است.

وقتی به توانایی ها و قابلیت های خود اعتماد داشته باشید و خودتان را فردی شایسته دریافت و دادن عشق به دیگران بدانید آن وقت راحت تر می توانید ابراز وجود کرده و دیگران را شیفته خود کنید. همچنین به ارزش درونی خود پی برده و به کسانی که در ایجاد رابطه جدی نیستند و ارزش وقت گذاشتن ندارند به راحتی دست رد می زنید…

مسئله دیگر، جذبه است…بحث جذبه چیز پیچیده ای است و بخشی از آن ناشی از رفتارها و تعاملات اجتماعی ما و بخشی از آن به هاله و میدان انرژی ما مربوط می شود که برای مطالعه بیشتر می توانید به پست چاکراها و جذبه مراجعه کنید.

وقتی هاله شما درخشان و قوی باشد خود به خود نفوذ کلام و جذبه شما بیشتر شده و افراد زیادی را جذب خود می کنید حتی اگر صحبت چندانی هم نکنید… حتما دقت کرده اید که نسبت به برخی افراد غریبه بدون آنکه صحبتی کنند احساس خوبی دارید و یا برعکس…. در واقع انسانها در سطح انرژیکی با هم تبادل اطلاعات می کنند و پیامهای خود را به ضمیرناخودآگاه هم می رسانند و فقط اثرات احساسی آن به سطح آگاهی ما می رسد…

می توان با هیپنوتیزم هم روی ضمیر ناخودآگاه اثر گذاشت تا با اصلاح الگوهای رفتاری و بهبود روابط اجتماعی باعث افزایش شانس پیدا کردن فرد مناسب ما شود و اینکه میزان جذبه را از طریق قدرت دهی به هاله انرژی افزایش داد تا علاوه بر سخنان و رفتار خود، بتوانیم در سطح عمیق تری در دل افراد نفوذ کنیم و آنها را به سمت خود جذب کنیم.

دقت کنید که معمولا افرادی با هاله های هم سنخ جذب شما می شوند. اگر فردی الگوهای رفتاری و انرژیکی متفاوتی با شما داشته باشد فورا دفع شده و معمولا افرادی به شما جذب می شوند که بیشترین شباهت را به شما دارند.

شرطی کردن ضمیر ناخودآگاه در طی هیپنوتیزم فایده دیگری هم دارد و آن هم توجه به موقعیت ها، انسانها و رفتارهایی است که قبلا از آنها غافل بودیم. بنابراین به ناخودآگاه خود تاکیید می کنیم که از این پس با دقت بیشتری موقعیت ها را ارزیابی کرده و اگر مشکل از ما است آن را فورا برطرف کنیم.

فایل صوتی هیپنوتیزم برای افزایش جذبه و یافتن عشق را می توانید از طریق فرم زیر، خرید و دریافت کنید:

دقت کنید که افراد دارای بیماری های جسمی و روحی خاص قبل از گوش دادن به فایل های صوتی خودهیپنوتیزم حتما با پزشک خود مشورت کنند.

تمامی حقوق این محصول متعلق به سایت آرنوشا می باشد.

 

دانلود

پیشگوی اعظم

من از دوران نوجوانی رویایی داشتم! رویای تاسیس یک مکان برای به اشتراک گذاشتن ایده ها و نظرات خودم و همچنین جایی برای دانشجویان و دانش آموزان عزیز که بتوانند تمامی مقالات و جزوات مورد نیاز خودرا از طریق یک سایت مرجع تامین کنند.اکنون،این رویا،godofdoc (خدای داکیومنت) نام دارد D:a

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *