فایل صوتی عبارات تاکیدی افزایش عزت نفس

فایل صوتی عبارات تاکیدی افزایش عزت نفس

عزت نفس، عزت نفس و عزت نفس

چه پیامدهای خوشایندی برای ما اتفاق می افتاد اگر عزت نفس بالایی داشتیم چه دستاوردهایی باورنکردنی در زندگی کسب می کردیم اگر فقط عزت نفس خوبی داشتیم واقعا چه احساس خوبی راجع به خودمان داشتیم اگر خودمان را قلبا دوست داشتیم چه روابط عالی با انسان ها می توانستیم برقرار کنیم اگر فقط و فقط عزت نفس مان را به میزان قابل توجهی ارتقا می دادیم و یا بهتر است بگوییم چه معجزات خارق العاده در زندگی شخصی مان اتفاق می افتاد اگر می توانستیم فقط عزت نفس خوبی داشته باشیم.

احترام، شادی، ثروت، عشق و هر چه خوبی در دنیااست نصیب کسی می شود که خود را قلبا لایق آن بداند و این همان چیزی است که آن را عزت نفس می نامیم شخصی که عزت نفس بالایی دارد خود را لایق بهترین ها می داند از این رو و کیفیت زندگی بسیار بالاتری را تجربه می کند و این پتانسیل در او وجود دارد تا بتواند رویاها و آرزوهای خود را دنبال کند و با انرژی و انگیزه ای که در اختیار دارد اهداف را یکی پس از دیگری بدست می آورد.

این فایل صوتی که در آن از امواج صوتی بینورال به همراه عبارات تاکیدی افزایش عزت نفس استفاده شده با برنامه ریزی ذهن ناهوشیار یا ضمیرناخودآگاه باعث می شود عزت نفس شما در زمانی کوتاه به مفدار قابل توجهی ارتقا یافته و با ادامه گوش دادن روزانه به آن شما دارای عزت نفسی فوق العاده عالی خواهید بود که تاثیر بسیار خوبی بر روی احساس، افکار، باورها، روابط، شادی و دستاورد های شما خواهد داشت تنها کاری که نیاز به انجام آن دارید گوش دادن روزانه به این فایل صوتی است. برای نتیجه گیری بهتر هر شب آخرین کاری که قیل از خواب انجام می دهید و همینطور هر صبح اولین کاری که بعد از برخواستن از خواب انجام میدهید باید گوش دادن به این فایل صوتی باشد در طول روز هم می توانید چندین مرتبه در زمانهای مناسب این فایل را گوش کنید تا با افزایش عزت نفس دنیایی جدید در درون و بیرون خود تجربه نمایید.

دانلود

پیشگوی اعظم

من از دوران نوجوانی رویایی داشتم! رویای تاسیس یک مکان برای به اشتراک گذاشتن ایده ها و نظرات خودم و همچنین جایی برای دانشجویان و دانش آموزان عزیز که بتوانند تمامی مقالات و جزوات مورد نیاز خودرا از طریق یک سایت مرجع تامین کنند.اکنون،این رویا،godofdoc (خدای داکیومنت) نام دارد D:a

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *