طرح درس اندازه گیری طول ریاضی دوم

طرح درس اندازه گیری طول ریاضی دوم

عنوان فصل 5 کتاب ریاضی دوم دبستان ، اندازه گیری می باشد . در این درس دانش آموزان با اندازه گیری طول ، اندازه گیری دقیق تر ، واحد سانتی متر و واحد میلی متر آشنا می شوند.

در این قسمت ، جهت تدریس این فصل دو طرح درس روزانه آورده ایم . هر کدام از طرح درسهای مذکور در یک جدول مجزا تهیه  و تنظیم شده است.

این طرح درسها جمعا دارای 7 صفحه بوده و هر یک در دو قالب ورد و پی دی اف آورده شده و امکان ویرایش آنها توسط دیگران وجود دارد.

طرح درس اول شامل 3 صفحه بوده و در آن به مبحث اندازه گیری طول پرداخته شده است . در این طرح درس مطالب مورد نیاز برای انجام فعالیت های قبل از تدریس ، حین تدریس و بعد از تدریس ذکر شده است.

طرح درس دوم شامل 4 صفحه بوده و مربوط به کل این فصل می باشد. در ابتدای این طرح درس اهداف مختلف ، وسایل کمک آموزشی ، روش تدریس ، مدل کلاس ، برقراری ارتباط ، ارزشیابی تشخیصی و ایجاد انگیزه لحاظ شده است.

پس از آن ، توضیحات و فعالیت های که معلم یا دانش آموز در حین تدریس باید انجام دهند در سه گام بیان شده است. در نهایت ، ارزشیابی پایانی انجام شده و پس از جمع بندی ، تکلیف ارائه می شود.

قابل ذکر است : در این مجموعه علاوه بر طرح درسهای فوق ، چک لیستی از این درس نیز وجود دارد.

   هدیه این محصول : طرح درس تدریس اشکال هندسی ریاضی پایه دوم - طرح درس ریاضی دوم تدریس واحد طول

دانلود

پیشگوی اعظم

من از دوران نوجوانی رویایی داشتم! رویای تاسیس یک مکان برای به اشتراک گذاشتن ایده ها و نظرات خودم و همچنین جایی برای دانشجویان و دانش آموزان عزیز که بتوانند تمامی مقالات و جزوات مورد نیاز خودرا از طریق یک سایت مرجع تامین کنند.اکنون،این رویا،godofdoc (خدای داکیومنت) نام دارد D:a

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *