طرح توجیهی بازارچه محلی

طرح توجیهی بازارچه محلی

امروزه در همه جاي جهان كشاورزي به عنوان يكي از عوامل اصلي و اساسي توسعه معرفي شده  و برخي كشور ها جمعيت روستانشين خود را به عنوان مولدين كار وتوسعه معرفي مي نمايند.

اين امر نشان دهنده  اهميت فوق العاده حضور اين قشر در جامعه و ثمره فعاليت ايشان است.اين امر در حالي است كه روستانشينان ،باغ داران،مزرعه داران وعلاقمندان به كشت و صنعت با مشكلات متعددي مواجهند كه مي توان با يك تدبير به موقع نسبت به رفع مشكل ايشان و حل يك معضل اجتماعي – اقتصادي بنام تورم و گرانفروشي محصولات کشاورزی و دامپروری از یک سو و عدم تمایل نسل جوان به کسوت پدران از سوی دیگر  اقدام نمود.

یکی ازاین راهکارها تاسیس بازار محلی برای فروش مستقیم محصولات کشاورزی، باغی، دامپروری و صنایع دستی روستاییان می باشد. در پی حمایت و استقبال از این راهکار و با توجه به اینکه روستاییان محصولات خویش را با قیمت نازلی به واسطه گران و دلالان ارائه می دهند، بر آن شدیم تا با حمایت مسئولان و دست اندر کاران گامی در جهت رفاه حال مردم این منطقه برداریم، لذا طرح تاسیس یک بازارچه محلی را در نظر گرفتیم. این طرح در زمینی به مساحت 1500 متر مربع و دارای ساختمان های بازار با 25 غرفه 30 متری، اداری و کارگری، رستوران و نگهبانی در روستای …. شهرستان …. اجرا خواهد شد و دارای 4 نفر پرسنل برای مدیریت مجموعه می باشد. با احتساب 25 نفر اشتغال فروشنده غرفه ها و 3 نفر اشتغال رستوران، مجموعه اشتغال طرح به 32 نفر می رسد. پیش بینی می گردد حاشیه سود خالص طرح در سال 1483 میلیون ریال باشد. این پروژه با سرمایه گذاری 8665 میلیون ریال اجرا می گردد و مدت دوره برگشت سرمایه 3/75 تعیین می گردد. همجواری این بازارچه با مناطق گردشگری و نیز عرضه کنندگان محصولات و دسترسی آسان به جاده اصلی و فاصله کم آن تا شهر … از مزیت های این پروژه محسوب می شود.

 

فرمت فایل: پی دی اف

تعداد صفحات: 21 صفحه

 

برای اطلاعات بیشتر و خرید تخفیف دار این محصول اینجا کلیک نمایید.

یا به سایت « عدد سرا» مراجعه نمایید.

دانلود

پیشگوی اعظم

من از دوران نوجوانی رویایی داشتم! رویای تاسیس یک مکان برای به اشتراک گذاشتن ایده ها و نظرات خودم و همچنین جایی برای دانشجویان و دانش آموزان عزیز که بتوانند تمامی مقالات و جزوات مورد نیاز خودرا از طریق یک سایت مرجع تامین کنند.اکنون،این رویا،godofdoc (خدای داکیومنت) نام دارد D:a

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *