شناسنامه فرآيند

شناسنامه فرآيند

اين مستند شامل اطلاعات اوليه مورد نياز و فرمت شناسنامه فرآيند، جهت مستند‌سازي و ثبت و شناخت فرآيندهاي كسب وكار در سازمان مي‌باشد. به همين منظور به ازائ هر بند توضيحات لازم ارائه گرديده است. شايان ذكر است كه سازمانها بنا به نياز انواع شناسنامه فرآيندي تهيه مينمايند. ولي در كل دو گروه اصلي ميتوان براي شناسنامه فرآيندها در نظرگرفت.
1- گروه اول گروهي هستند كه خود سازمان سعي بر ايجاد آن دارد و به همين سبب به ساده‌ترين وجه ممكن نسبت به گردآوري وجمع‌بندي شناسنامه فرآيند اقدام ميگردد.

2- گروه دوم شناسنامه فرآيندهايي است كه مشاور يا پيمانكار بر اساس نياز كارفرما نسبت به ايجاد آن اقدام مينمايد و حجم وسيع‌تري ازاطلاعات اوليه و شناخت سازمان را دارا مي‌باشد.

دراين فايل سعي گرديده است شناسنامه فرآيند بر اساس ديدگاه گروه اول ايجاد و مناسب‌ترين تجربه ارائه گردد كه برگرفته از تعدادي شركتهاي توليدي و حمل و نقل مي‌باشد.

6 صفحه

پی دی اف

 

دانلود

پیشگوی اعظم

من از دوران نوجوانی رویایی داشتم! رویای تاسیس یک مکان برای به اشتراک گذاشتن ایده ها و نظرات خودم و همچنین جایی برای دانشجویان و دانش آموزان عزیز که بتوانند تمامی مقالات و جزوات مورد نیاز خودرا از طریق یک سایت مرجع تامین کنند.اکنون،این رویا،godofdoc (خدای داکیومنت) نام دارد D:a

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *