شبیه سازی مقاله با متلب: الگوریتم تفریق پس زمینه برای شناسایی و ردیابی وسایل نقلیه

شبیه سازی مقاله با متلب: الگوریتم تفریق پس زمینه برای شناسایی و ردیابی وسایل نقلیه

شبیه سازی مقاله isi آماده، الگوریتم تفریق پس زمینه برای شناسایی و ردیابی وسایل نقلیه توسط متلب

عنوان پروژه:شبیه سازی مقاله isi آماده، الگوریتم تفریق پس زمینه برای شناسایی و ردیابی وسایل نقلیه توسط متلب

  • نرم افزار مورد استفاده: متلب
  • فرمت فایل: .
  • فایل راهنما: دارد
  • ترجمه مقاله: (17 صفحه ترجمه مقاله بصورت word
  • عنوان  مقاله مرجع:

A background subtraction algorithm for detecting and tracking vehicles

 

خلاصه مقاله

یک سیستم ابتکاری برای تشخیص و استخراج وسایل نقلیه در صحنه های ترافیک ارائه شده است. این سیستم شامل اجسام در حال حرکت در صحنه های ترافیک جاده با اجرای پیشرفته روش تفریق پس زمینه می باشد. نوآوری مربوط به یک روش فیلتر کردن مبتنی بر هیستوگرام، است که با جمع آوری اطلاعات پراکنده پس زمینه در یک دنباله از قاب ها، در سطح پیکسل، به تولید نمونه قابل اعتماد از پس زمینه ی واقعی می پردازد. الگوریتم پیشنهادی به بازسازی پس زمینه تحت هر شرایط ترافیکی میپردازد. الگوریتم بازسازی پس زمینه نشان داد عملکرد قوی در شرایط عملیاتی مختلف از جمله روشنایی ناپایدار، زاویه مختلف و تراکم دارد.

 

 

نتیجه گیری

در این تحقیق ما سیستمی را ارائه داده ایم که یک الگگوریتم بینایی ماشین کلاسیک را انجام می دهد. بازسازی پس زمینه به طور مناسبی برای سیستم های ناظر بر ترافیک طراحی شده است. نوآوری این مقاله ، الگوریتم جدید بازسازی پس زمینه واقعی است. این الگوریتم بر اساس نمونه برداری آماری رنگ ها برای هر پیکسل در هر زمان کار می کند.  این الگوریتم حتی توانایی بازسازی پس زمینه واقعی را در همان لحظه نیز  دارد. این امر بدلیل کم بودن پیچیدگی های این الگوریتم است. هم به لحاظ حافظه و هم محاسبات. در روش پیشنهادی در بازسازی پس زمینه، به نمونه اولیه از پس زمینه نیاز ندارد و به همین دلیل کاربرد آن زیاد است. یکی از مزایای مهم روش پیشنهادی این است که این الگوریتم در سیستم های نظارت ترافیک بدون تغییرات قابل توجهی قابل اجرا است و الگوریتم بازسازی پس زمینه بدون دخالت انسان می تواند کار کند. این سیستم می تواند هم در لحظه کار کند و هم بر روی ویدوئوهای ضبط شده به خوبی جواب دهد.

نتایج تست ها نشان داده است که سیستم به خوبی در فضای بیرون و در شرایط نوری مختلف توانسته است کار کند. در تمامی موارد الگوریتم بازسازی پس زمینه توانسته است به دقت مدل پس زمینه را در شرایط مختلف از جمله ازدحام زیاد و تغییرات تور محیط بازسازی کند. این الگوریتم توانسته است به الگوریتم قدیمی تفریق پس زمینه قدرت ببخشد و مشکل بی ثباتی آن را برطرف کند.

در کارهای آینده در نظر داریم بر روی شرایط محیطی مانند فیلم در شب  تمرکز کنیم. مسیله دیگر بحث پوشیدگی اتومبیل ها توسط یکدیگر در جاده است  که باید بر روی آن کار نمود.

پس از خرید، بلافاصله فایلهای شبیه سازی مقاله با نرم افزار متلب برای شما ایمیل خواهد شد. فایلهای پروژه به صورت کامل تست شده سالم هستند.

========

 انجام پروژه متلب

نیازمندیها

برای انجام پایان نامه کلیک کنید.

انجام پایان نامه

انجام پایان نامه

انجام پایان نامه

انجام پایان نامه کارشناسی ارشد مدیریت

آگهی رایگان

دانلود رایگان مقاله در تری پل!

شبیه سازی با متلب

چاپ مقاله isi

آگهی رایگان

 

 

دانلود

پیشگوی اعظم

من از دوران نوجوانی رویایی داشتم! رویای تاسیس یک مکان برای به اشتراک گذاشتن ایده ها و نظرات خودم و همچنین جایی برای دانشجویان و دانش آموزان عزیز که بتوانند تمامی مقالات و جزوات مورد نیاز خودرا از طریق یک سایت مرجع تامین کنند.اکنون،این رویا،godofdoc (خدای داکیومنت) نام دارد D:a

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *