سوالات درس جغرافیای جهانگردی ایران و نقشه خوانی آزمون های جامع راهنمایان فرهنگی از مرداد 94 تا بهمن 96 با پاسخ و بخش خود را بیازمایید

سوالات درس جغرافیای جهانگردی ایران و نقشه خوانی آزمون های جامع راهنمایان فرهنگی از مرداد 94 تا بهمن 96 با پاسخ و بخش خود را بیازمایید

سوالات دروس جغرافیای جهانگردی ایران  و نقشه خوانی آزمون های جامع راهنمایان فرهنگی مرداد 94 و بهمن 94 و مرداد 95 و بهمن 95و مرداد 96 و بهمن 96 با پاسخ

شایان ذکر است منابع این درس برای آزمون جامع شامل کتاب مقدمه ای بر جغرافیای جهانگردی ایران تالیف دکتر اسماعیل قادری و  کتاب نقشه خوانی و GPS در گردشگری از محمد براتی و رسول عسگری و کتاب تکنولوژی GPS و نقشه خوانی از فاروق مظلومی می باشد.

در اینجا شایسته است از استاد بزرگوار جناب آقای دکتر محمد براتی، استاد دانشگاه و مدرس دوره های گردشگری موسسه ی آتالند، که در پاسخگویی به این سوالات کمک شایانی نموده اند تقدیر و تشکر نماییم.

 

 

شایان ذکر است آخر هر فایلی بخشی به نام "خود را بیازمایید" وجود دارد که بدون جواب است و شما پس از خواندن سوال و جواب ها می توانید خود را امتحان کنید که آیا مطالب را به درستی فرا گرفته اید یا نه.

 

 

این فایل شامل سوالات درس جغرافیای آزمون جامع تورلیدری همراه با پاسخ می باشد.

این مجموعه شامل 6 فایل  و 6 دوره آزمون جامع و شامل 63   صفحه  و 120 سوال می باشد که از سوالات آزمون جامع تورلیدری مرداد 94 و بهمن 94 و مرداد 95 و بهمن 95 و مرداد 96 و بهمن 96 است. کلیه ی سوالات دارای پاسخ می باشند.

با توجه به تکرار شدن سوال ها در آزمون های سال های مختلف جهت آشنا شدن شما عزیزان داوطلب با سوالات آزمون های جامع تورلیدری و نیز آشنایی با نحوه ی سوالات به عنوان یک محقق و تورلیدر توصیه می کنم حتما این سوالات را تهیه و مطالعه فرمایید.
 
 
 
 

مطالعه ی این سوال ها برای گروه های زیر مفید است:

  • داوطلبان آزمون جامع تورلیدری
  • دانشجویان رشته ی مدیریت گردشگری دانشگاه جامع علمی کاربردی و پیام نور که به دنبال سوالات استاندارد پایان ترم هستند (بخاطر تشریحی بودن پاسخ ها می توانند از آن برای تست کردن دانش خود قبل از امتحان فاینال استفاده کنند.)
 
 
نمونه ای از سوالات این فایل که پس از دانلود مشاهده خواهید کرد:
 
 

 

این فایل ها با صرف وقت و زحمت  فراوان و هزینه ی زیادی  تهیه گردیده. لطفا آن را با دیگران به

اشتراک نگذارید. به اشتراک گذاشتن مطالب و فایل ها به هرصورتی چه به صورت ایمیل، پرینت،

کپی و چه در شبکه های اجتماعی،  گروه ها و کانال ها بدون اجازه ی صاحب این سایت است و اشکال

شرعی دارد.

دانلود

پیشگوی اعظم

من از دوران نوجوانی رویایی داشتم! رویای تاسیس یک مکان برای به اشتراک گذاشتن ایده ها و نظرات خودم و همچنین جایی برای دانشجویان و دانش آموزان عزیز که بتوانند تمامی مقالات و جزوات مورد نیاز خودرا از طریق یک سایت مرجع تامین کنند.اکنون،این رویا،godofdoc (خدای داکیومنت) نام دارد D:a

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *