ریزنکات طلایی طبقه بندی شده شیمی تجزیه دستگاهی

ریزنکات طلایی طبقه بندی شده شیمی تجزیه دستگاهی

محصولی دیگر از دکتر خواجه زاده، استاد شیمی آزمونهای ارشد، دکترا و کنکور سراسری

این محصول برای متقاضیان آزمون کارشناسی ارشد شیمی و

آزمون دکترای شیمی تجزیه مناسب است.

خدمات آنلاین پرسش و پاسخ تا یکسال پس از خرید محصول

در این مجموعه بسیار مفید، بیش از 1300 نکته بسیار ریز و طلایی از سرتاسر کتاب شیمی تجزیه دستگاهی اسکوگ جمع آوری شده است، به طوری که اگر دانشجویی با برنامه ریزی منظم، این نکات را روزانه مطالعه نماید، نیازی به خواندن هیچ منبع دیگری در زمینه تجزیه دستگاهی ندارد.

این کتاب شامل هشت بخش (مقدمه ای بر روشهای طیف سنجی، اجزای دستگاههای نوری ، طیف بینی جذب و نشر اتمی، طیف سنجی مولکولی، طیف سنجی نورتابی، طیف سنجی زیرقرمز و رامان، طیف سنجی NMR، کروماتوگرافی و استخراج) می باشد.

هر ساله حدود 15 تست در آزمون کارشناسی ارشد شیمی و تعداد زیادی تست در آزمون دکترای شیمی تجزیه از فصلهای مختلف شیمی تجزیه دستگاهی طرح می شود. در این محصول آموزشی، تمام مناطق کتاب شیمی تجزیه دستگاهی بررسی شده و ریزترین نکات از آن استخراج شده است.

مکمل این محصول، کتاب تستهای تألیفی تجزیه دستگاهی می باشد.

 شما فقط با خرید این محصول از سایت رسمی chemica.ir یا فروشگاه کمیکا، که محصولات گروه Chemica را ارائه می دهد. رسماً می توانید تا یکسال از خدمات رایگان پرسش و پاسخ در زمینه همین محصول استفاده کنید. برای استفاده از این خدمات با خرید این محصول، کد پیگیری خود را که هنگام خرید دریافت می کنید، یادداشت کرده و آن را به همراه نام و نام خانوادگی و نام محصول به شماره تلفن 09374967127 ارسال نمایید. خرید این محصول از هر سایت یا گروه دیگر به هیچ وجه مشمول این خدمات نخواهد شد.

 

دانلود

پیشگوی اعظم

من از دوران نوجوانی رویایی داشتم! رویای تاسیس یک مکان برای به اشتراک گذاشتن ایده ها و نظرات خودم و همچنین جایی برای دانشجویان و دانش آموزان عزیز که بتوانند تمامی مقالات و جزوات مورد نیاز خودرا از طریق یک سایت مرجع تامین کنند.اکنون،این رویا،godofdoc (خدای داکیومنت) نام دارد D:a

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *