روش های نگهداری و ارتقاء کسب و کارها توسط مدیران عامل در دوران بیماری کووید19

روش های نگهداری و ارتقاء کسب و کارها توسط مدیران عامل در دوران بیماری کووید19

مصاحبه با 600 مدیرعامل کسب و کار توسط مرکز توسعه کسب و کار دانشگاه هاروارد در خصوص مشکلات پیش رو کسب و کار و ارائه راه حل های کلیدی جهت حل مسائل مطرح شده

رهبران امروز با دو سوال بزرگ روبرو هستند: نحوه بقا، و نحوه استفاده از فرصت های جدید.

 

ما از حدود 600 مدیرعامل خواسته ایم که مهمترین چالشها در زمان انتشار ویروس COVID-19را که باعث بیداری آنها در شبها می شوند را مطرح کنند. یکی از چالش ها، مدیریت نیروی کار از راه دور و تصمیم گیری در شرایط نامطمئن(متغیر) است. جای تعجب نیست که یکی از چالش های مهم گزارش شده توسط بسیاری از مدیران عامل این بود که چگونه شرکت خود را در طی همه گیری حفظ و یا حتی رشد دهند.

برای هدایت تصمیمات و اقداماتی که به این سوالات پاسخ خواهند داد، برخی از تیم های رهبری متعهد به دو راهنما هستند.  یکی آنکه هم اکنون برای محافظت و اداره تجارت خود اقدام کنند و دیگری اینکه برای بازپس گیری تجارت خود برای آینده برنامه ریزی کنند. "

 

ما سازمان ها را تشویق می کنیم که به این دو برنامه فکر کنند. در این مقاله توضیحات کاملی از موضوعات و ایده های اصلی مربوط به هر دو مفهوم ارائه شده است.

 

 

دانلود

پیشگوی اعظم

من از دوران نوجوانی رویایی داشتم! رویای تاسیس یک مکان برای به اشتراک گذاشتن ایده ها و نظرات خودم و همچنین جایی برای دانشجویان و دانش آموزان عزیز که بتوانند تمامی مقالات و جزوات مورد نیاز خودرا از طریق یک سایت مرجع تامین کنند.اکنون،این رویا،godofdoc (خدای داکیومنت) نام دارد D:a

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *