روش نوشتن گزارش پرستاری و شیت ICU

روش نوشتن گزارش پرستاری و شیت ICU

این فایل در قالب پاورپوینت و در 21 اسلاید تهیه و تنظیم گردیده و قابل ویرایش بوده و شامل مطالب و نکات مهم در ثبت گزارش پرستاری و فلوشیت  ICU  می باشد.

گزارش پذیرش بیمار - تحویل گرفتن بیمار از اتاق عمل - گزارش حین بستری بیمار در بخش ویژه - ثبت گزارش سیستم مغز و اعصاب - سیستم تنفس - قلبی عروقی - سیستم پوستی - ادراری تناسلی - گوارشی - سیستم عضلانی - روانی اجتماعی - ثبت آموزش به بیمار - گزارش انتقالی - آموزش های هنگام ترخیص و ... بخشی از مطالب مهم این فایل می باشد.

 

علاقمندان به دریافت این فایل پس از انجام کامل مراحل خرید و پرداخت مبلغ اندک(3050 تومان) بلافاصله فایل و لینک دانلود آن را در صفحه آخر خرید و نیز در ایمیل خود دریافت خواهند نمود.

در صورت هرگونه نارضایتی از فایل و یا اشکال در دانلود فایل پس از پرداخت هزینه ،حداکثر تا 48 ساعت مشکل را به آدرس زیر ایمیل فرموده تا در اسرع وقت مشکل برطرف و یا وجه شما استرداد داده شود.

[email protected]

دانلود

پیشگوی اعظم

من از دوران نوجوانی رویایی داشتم! رویای تاسیس یک مکان برای به اشتراک گذاشتن ایده ها و نظرات خودم و همچنین جایی برای دانشجویان و دانش آموزان عزیز که بتوانند تمامی مقالات و جزوات مورد نیاز خودرا از طریق یک سایت مرجع تامین کنند.اکنون،این رویا،godofdoc (خدای داکیومنت) نام دارد D:a

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *