روشهای نظارت شرکتها بر کارکنان در دوران بیماری COVID-19

روشهای نظارت شرکتها بر کارکنان در دوران بیماری COVID-19

تجارت شما و ماندگاری آن، به کیفیت کاری که کارمندان شما تولید می کنند متکی هستند. شما به عنوان یک کارفرما ، مسئولیت اطمینان از عملکرد مناسب کارها را دارید تا بتوانید کالاها و خدمات با کیفیت - به موقع - را به مشتریان خود تحویل دهید.

 

بهره وری کارکنان نقش مهمی در آینده کسب و کار، درآمد، تکمیل هدف و میزان رضایت مشتری دارد. اگر شرکتی بخواهد دوام بیاورد، رشد مناسب و برتری در بازار داشته باشد، حفظ کارکنان آنها در مسیر درست ضروری است.

 

پیاده سازی سیستم نظارت بر محل کار تنها به معنای رصد دقیق کار کارمندان نیست بلکه  این اطمینان را می دهد که کارکنان شما از انتظارات شما آگاه هستند و شما به فعالیت در شرکت خود توجه می کنید.

با توجه به نقش پر اهمیت تحقیقات جهت آینده نگری مدیریت کسب و کار، برآن شدیم تا از مجموع تحقیقات سایت های معتبر مدیریتی ، روش های نظارت شرکت ها بر کارکنان در دوران ویروس کووید 19 را در قالب مقاله ای کوتاه و کاربردی ارائه نماییم.

 

دانلود

پیشگوی اعظم

من از دوران نوجوانی رویایی داشتم! رویای تاسیس یک مکان برای به اشتراک گذاشتن ایده ها و نظرات خودم و همچنین جایی برای دانشجویان و دانش آموزان عزیز که بتوانند تمامی مقالات و جزوات مورد نیاز خودرا از طریق یک سایت مرجع تامین کنند.اکنون،این رویا،godofdoc (خدای داکیومنت) نام دارد D:a

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *