راهنمایی جامع و عالی در مورد رسم نمودار های ER

راهنمایی جامع و عالی در مورد رسم نمودار های ER

 

  فرمت فایل دانلودی عکس است

 

این محصول را می توان جامع و عالی دانست زیرا هر آنچه که شما برای رسم یک نمودار ER لازم است بدانید در آن گنجانده شده است. در این فایل آموزشی به مثال های زیادی در مورد نمودار ER پرداخته شده است.

این پاورپوینت شامل :

مثال های زیادی در مورد نمودار موجودیت - ارتباط

استفاده از نمودار ER

تاریخچه نمودار ER

نماد های نمودار ER  (شامل -----> موجودیت ، موجودیت ضعیف ، صفات ، صفت های چند مقداری ، صفت های مشتق شده ، ارتباط ، ارتباط بازگشتی ، کاردینالیتی و اردینالیتی)

راهنمایی کامل و گام به گام در مورد رسم نمودار های ER

ER قالب های نمودار

مزایای نمودار  ER

من به شما این نوید رو به شما عزیزان می دهم که این پاورپوینت آموزشی به شما به گونه ای رسم نمودار های ER را یاد می دهد که هیچ وقت اصلا فکرش را هم نکرده اید و ضمنن این پاورپوینت آموزشی را در هیچ کجای اینترنت نخواهید یافت و من تضمین می کنم که اگر شما از این پاورپوینت آموزشی هیچ چیزی یاد نگرفتید وجه پرداختی را به حسابتان منتقل خواهیم کرد.

در این پاورپوینت از گزافه گویی و مطالب زیاد گنجاندن که باعث خستگی شما می شه جلوگیری کردیم و به شرط خواندن این پاورپوینت راحت می توانید یک نمودار موجودیت - ارتباط را رسم کنید

کسانی که می خواهند در زمینه ی دیتابیس تخصصی تر کار کنند باید بر روی نمودار ای آر مسلط باشند. و نمونه قالب هایی را در داخل پاورپوینت آورده شده است و به راحتی می توانید بر روی نمودار ای آر مسلط شوید.

برای اینکه ساختار پاورپوینت و اسلاید ها به هم نریزداگر این فونت های زیر را در سیستم خود ندارید این مجموعه فونت را از لینک زیر می توانید دانلود کنید و آن را نصب نمایید و شما عزیزان به فونت های B Yekan و B Nazanin و B Titr احتیاج دارید.

دانلود فونت ها

توجه : با افتخار تمام پروژه های سایت دارای گارانتی اجرا هستند و خریداران عزیز بعد از خرید در صورت مشکل در اجرا میتوانند با پشتیبانی اختصاصی سایت تماس حاصل نمایند و در صورت عدم بر طرف شدن مشکل امکان تعویض و عودت وجه خرید شما میسر می باشد.

شما عزیزان می توانید با تماس گرفتن با شماره ی 09198208592 در صورت هر گونه مشکل تماس حاصل فرمایید.

دانلود

پیشگوی اعظم

من از دوران نوجوانی رویایی داشتم! رویای تاسیس یک مکان برای به اشتراک گذاشتن ایده ها و نظرات خودم و همچنین جایی برای دانشجویان و دانش آموزان عزیز که بتوانند تمامی مقالات و جزوات مورد نیاز خودرا از طریق یک سایت مرجع تامین کنند.اکنون،این رویا،godofdoc (خدای داکیومنت) نام دارد D:a

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *